1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

LSD25 טריפ רפורט משותף - המסיבה של המשפחה

הנושא בפורום 'יומן מסע' פורסם ע"י kingstar, ‏30/7/17.

1. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    שלום חברים אתמול עשינו ישיבה משפחתית, בערך 20 חבר'ה, מוזיקה נפלאה, אנשים נהדרים, ו-LSD25 שלא היה ולא יהיה כמותו. הגענו לקראת 23:30, עזרנו קצת להרים דברים, התמקמנו הגיעו עוד חבר'ה, דחפנו את הטיפה כולם לקראת 1 בלילה, אני דחפתי 90 מייק, אחרי רבע שעה נפתח לחברה שלי הטריפ (היא לקחה 60 מייקרו), הייתי צריך להיצמד אליה כי זה פעם שנייה שלה בחיים עם פסיכדליים, היא הייתה מאוד לחוצה, כולם היו נראים לה מאוד מפחידים ומאיימים, אני בשלב הזה הרגשתי קצת את האסיד אבל לא נפתח לי כי דאגתי לה.

היא רבה איתי ואמרה לי שהיא לא רוצה את העולם הזה או את הדברים האלה ושהיא כועסת, תוך כדי זה היא בוכה, היא אומרת לי שהיא לא מרגישה שליטה על הגוף שלה, שהיא בקושי יכולה לעמוד, היה לנו קצת בלגן, עצבים, ריבים, אמרתי לה תמיד הכי חשוך לפני עלות השחר, אמרה לי דיי עם המשפטים הנדושים האלה.

הלכנו לאוהל כדי להירגע היא שמה את הראש על היד שלי, שמעתי את הטראנס גואה המפוצץ שהיה שם בזמן שאני באוהל עם עניים עצומות המוזיקה מתחילה לחדור חזק למוח, אני מתחיל לשמוע אותה כמו שלא שמעתי בחיים, מלא ספירלות רצות בדיוק לפי המוזיקה במוח שלי, מלא צורות גאומטריות וסרטים מצוירים, זהו הבנתי שהאסיד נפתח לי כמעט אחרי שעתיים וחצי (בכל הזמן הזה חברה שלי דלוקה פצצות ואני דואג לה), אני מדבר עם החברה שנרגע בינתיים ושואל אותה איך המוזיקה (היא לא אהבה טראנס, חשבה זה חפירות עד היום) אומרת לי מדהים, לא שמעתי ככה בחיים את המוזיקה, יוצאים החוצה מסתכלים לשמים יש אין סוף כוכבים, אני והיא מסתכלים רואים כוכב אחד עף שמאלה עוד כוכב עף ימינה, עוד מלא כוכבים זזים בשמיים.

אני מצביע על כוכב והוא זז בזיגזגים כאילו הוא רואה שאני מצביע עליו והוא אומר לי אני יודע שאתה רואה אותי אבל אני רואה אותך והנה אני מסתלבט עליך שאני זז ועושה לך תרגילים, הקטע זה שאני וחברה שלי רואים בדיוק אותו דבר עם כל הכוכבים האלה או מה שזה לא יהיה שעפו שם בשמים לכל עבר וכיוון.

אני מסתכל על כל הכוכבים רואה אותה מתחברים זה לזה כמו במן שבילים מצבעוניים כאלה הם מתחברים שוב נפתחים מתחברים ונפתחים, כל כוכב הופך לשלושה כוכבים, כל הרקע של השמים הופך להיות כמו יהלום גבישי אחד גדול, אני מסתכל לכיוון הים ורואה 4 כלבים רצים מהר ונעלמים, רואה שוב כלבים רצים מהר ונעלמים אני מתקדם כי אני לא מבין מה הולך שם ואז קולט שזה בכלל הגלים.

כל רגע יש דמויות שעוברות מהצדדים שלי שחורות כאלה (היה לילה) אני מסתכל אין אף אחד, כל רגע אני רואה דמות מצד אחר מסובב את הפנים ואין אף אחד. המוזיקה כל הזמן הזה מחלחלת לי לעצמות, לא שמעתי בחיים מוזיקה כה יפה (אף על פי שהכרתי הרבה מאוד מהטראקים), אני מסתכל על השמים והכל נעשה לרשתות מרובעות כאלה באוויר, מתחילה הזריחה.

הכל נראה פשוט קסום כל השמים כמו קשת בענן אחת גדולה, כל השמים פשוט צבעוניים לגמרי, לא צבעים של אסיד מודרני פשוט צבעים של שמים מדהימים, הכל היה חלק, כל גל היה נראה כאילו עובד בהרמוניה מושלמת, כל הטבע עבד בהרמוניה מושלמת הכל היה מושלם, אין ענן שאני מסתכל אליו והוא לא משנה לי אין סוף צורות, אבירים, דרקונים, מלא עננים בצורה של פילים, מפלצות וכו', רק מה אף ענן לא נשאר אדיש, לא היה ענן שלא קיבל איזה ציור או פרספקטיבה, כל ענן היה מדהים מהקודם, כל ענן שאני מסתכל עליו לא מפסיק לשנות צורות של אובייקטים, החברה בשלב הזה כבר התחילה להבין את המשפט הכי חשוך לפני עלות השחר, כל הפחד והכעס עלי התחלפו לאהבה גדולה ופליאה בלתי אפשרית למראות הקסומים שאני והיא רואים.

עכשיו כמה דברים שהיו לה. היא הסתכלה על רסטות של בן אדם שם היא אומרת ראיתי כאילו כל השער שלו זה עכביש ענקי ואני רוצה להגיד לו יש לך עכביש על הראש אבל אני יודעת שאין לו שום עכביש ויחשבו שאני משוגעת, היא מספרת שהיא מסתכלת על כוכב היא אומרת שהיא ראתה אותו כמו גלובוס בענק, כמו שרואים את כדור הארץ מהחלל ככה היא מתארת שראתה כוכב (שאני אישית ראיתי אותו בקטן מאוד) ואני אומר לה את דלוקה חשמל, היא אומרת שהיא הסתכלה על המים בלילה היא ראתה את אחותה קוראת לה לבוא למים אבל היא הבינה שזה לא היא ושזה הזיה, היא מספרת שהיא ראתה את כל העולם כמו קורי עכביש והיא מנסה לתפוס אותם באוויר ולא מצליחה. ואני צוחק עליה.

קיצר באמת שזה כלום העברתי ככה רק קמצוץ של החוויה הנדירה הזו.

נ.ב
    החברה כבר מתכננת על הפעם הבאה :).

אז תזכרו הכי חשוך לפני עלות השחר :).

#1 kingstar, ‏30/7/17
    נערך לאחרונה ב: ‏30/7/17
  2. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    מדהים!

עדיין קצת מוזר לי לקרוא את הדברים האלה כשהם מגיעים ממך :)

#2 שולגין, ‏4/8/17
    נערך לאחרונה ב: ‏14/8/17
    kingstar אוהב/ת את זה.
  3. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    כלהאחד כמובן עושה מה שבא לא.נשמע מיותר אבל בהצלחה לכם בפעם הבאה ושתחזרו בשלום עם אחןז אחד פחות

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!