1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

Lysergamides...

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י delysid, ‏9/11/14.

1. delysid

delysid קנאביסט

לייקים:
    21
    כמו שיודע lsd הוא מחוץ לחוק...אבל יש כמה שעדיין חוקיים ומאוד מעניינים כמו eth-lad...al_lad..lsz...וניתן להשיגם באינטרנט.... יש מישהו שניסה אחד מהם?

2. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    אולי god היחידי בפורום, הוא נשמע בחור רציני מאוד ומומחה על פי הודעות קודמות. אבל בספק שהוא ניסה כאלה דברים. מה שזה לא המקור, ולא בוצע במעבדות של חברות תרופות אף פעם לא יהיה כמו המקור, לא קרוב אליו, ולא דומה לו (אולי עבור אנשים שמתחילים זה ירגיש אותו דבר אבל זה פשוט לא!) ממליץ לא לגעת בסינטטים שכאלה!... ה lsd פותח על ידי חברה מובילה בתחום התרופות בשנות ה 30. כל החיקויים פותחו על ידי אנשים (שאולי גאונים) אבל ללא התקציב והתנאים המתאימים בכדי להגיע לשלמות.

3. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    לא נכון. הם גם פותחו במעבדות של חברות גדולות ורובם עדיין חוקיים. זה אנאלוגים או נגזרות זה לא בדיוק חיקוי. אגב אווסלי וסקאלי יצרו אסיד טהור בבתים בסן פרנסיסקו ופיקארד יצר אסיד כמעט טהור במעבדה שהוא בנה בבונקר. מי שרוצה יכול להגיע לשלמות גם מחוץ למעבדנ מסודרת.

4. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    האמת שלעשות lsa זה ממש דומה לאסיד וזה טבעי וחוקי
    עשיתי את זה בזרעים של מורנינג גלורי, שתיתי משהו כמו 120 זרעים, וזה הרגיש כמו טיפה רגועה כזאת.

5. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    כמו שכתבתי בפוסט אחר בפורום, ניסיתי AL LAD. זה התיאור שלי:
    al-lad הרגיש לי כמו מעין אסיד למסיבות, יש לו הרגשה של תיקרת זכוכית שלא מובילה אותך למשמעות עמוקה יותר ולמצבים דיסוציאטיביים. שזה גם יתרון וגם חיסרון, לא תהיה לך חוויה משנה חיים אבל לא תצטרך לפחד מלהיכנס לתסביכים בנוגע לכיוון שאליו החיים שלך הולכים... (יכול להיות שהכמות הייתה קטנה, נתנו לי שני בולים)

אני חושב שהאנאלוגי LSD שציינת פה (ובכללי אנאלוגים לסמים מוכרים, נגיד 4ACODMT כאנאלוגים של פטריות קסם [4ACODMT מתפרק בגוף לסילוסיבין]) נכללים תחת חוקי נגזרות מה שאומר שהם גם כן לא חוקיים או נמצאים בשטח אפור (שיהפוך לשחור כשבית משפט יסתכל עליו).
    LSA הוא יוצא דופן כי אפשר להשיג אותו דרך זרעים שהם בפני עצמם חוקיים.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!