1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

Mdma שאלה דחופה

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י רונה קלייןן, ‏18/4/16.

  1. רונה קלייןן

    רונה קלייןן חבר חדש

    הצטרף:
    ‏18/4/16
    הודעות:
    3
    לייקים:
    0
    שלום חברים יקרים זה ממש דחוף אני עושה פעם ב.. אמ די ויצא לי לאחרונה לעשות בערך פעם בחודש מהפעם האחרונה שעשיתי אני מרגישה כבר 4 שבועות תופעות לוואי לא נעימות בכלל כמו בחילות סחרחורות בעיות שינה בועתיות חרדות דיכאון והי כאילו אני כל הזמן בסטלה .. עבר די הרבה זמן זה מרגיש לא נעים ומלחיץ וממש בא שזה כבר השתחררכל יום מחכה שזה יעבור. האם זה הגיוני שדאון יכול להמשך ככה הרבה זמן ?ומתי זה משתחרר אשמח שתעזרו לי .
     
  2. שולגין

    שולגין אחד שיודע

    הצטרף:
    ‏10/3/16
    הודעות:
    1,222
    לייקים:
    667
    מה שאת חווה מאוד תלוי במינון שאת לוקחת. אני הפסקתי לצרוך MD בדיוק בגלל התופעות האלה. לא הייתי מגדיר את זה כדאון, לי זה מרגיש כאילו שהגוף חווה טראומה ולוקח לי כמה ימים להתאושש. כמעט כאילו שאכלתי רעל. זה קרה לי רק כשצרכתי MD צבעוני (חום, שמפניה, ורוד, אפור וכו'). עם MD לבן זה כמעט ולא מורגש.

    ויטמין C מאוד עוזר. כדור\שניים בבוקר והתחושה הזו נעלמת תוך יומיים. הייתי מציע לך להפחית את המינון והתדירות שבה את נוהגת לצרוך. בכל זאת, זה כימיקל שהגוף לא יודע איך להתמודד איתו.
     
    vvasili אוהב/ת את זה.
  3. רונה קלייןן

    רונה קלייןן חבר חדש

    הצטרף:
    ‏18/4/16
    הודעות:
    3
    לייקים:
    0
    קודם כל תודה רבה על העזרה זה כבר עשה הרגשה טובה חח ..
    וסליחה על החפירה רשמתי שזה כבר 4 שבועות ואתה דיברת על כמה ימים רציתי לדעת אם זה הגיוני שזה 4 שבועות ואין ממה להילחץ ..
    והמלצת על כדור איזה כדור אתה ממליץ זה פשוט פעם ראשונה שאני חווה דבר כזה אז אני לא מבינה בזה כל כך ובהתמודדות של זה ..תודה מראש מעריכה את העזרה .
     
  4. שולגין

    שולגין אחד שיודע

    הצטרף:
    ‏10/3/16
    הודעות:
    1,222
    לייקים:
    667
    אין בעד מה. נשים מגיבות ל-MD קצת אחרת, הגוף רגיש יותר. לא יודע אם כמה שבועות, אבל התופעות עשויות להימשך תקופה ארוכה יותר מכמה ימים.

    ויטמין C, לא חשוב של איזה יצרן. למשל:
    http://www.altman.co.il/?CategoryID=363&ArticleID=883
     
  5. רונה קלייןן

    רונה קלייןן חבר חדש

    הצטרף:
    ‏18/4/16
    הודעות:
    3
    לייקים:
    0
    הבנתי תודה רבה על העזרה :)
     
  6. cooldude1212

    cooldude1212 אחד שיודע

    הצטרף:
    ‏18/2/16
    הודעות:
    1,867
    לייקים:
    703
    איפה ההיגיון בזה שויטמין C יעזור בזה ספציפית??
    ויטמין C עוזר בכללי, לדאון אחרי MDMA מומלץ דברים אחרים לגמרי. 5-HTP לדוגמה (שעוזר להעלאת רמות הסרוטונין) מולטי ויטמין (זה כדאי גם כן, בכללי), שורש הולריאן עשוי גם הוא לעזור. ודברים כלליים להקפיד עליהם - הרבה מים, הרבה שינה, הרבה אוכל, פעילות גופנית..
    ויטמין C ספציפית לא מכוון לטיפול בקאמדאון של MDMA.
    בקיצור, אפשר לסכם שהכי יעיל זה קנאביס (קראתי בעבר מחקר ש-THC עשוי לתקן את הנזקים ש-MDMA גורם במוח), ו-5HTP במינון של 100MG לפני השינה. זהירות עם המינונים מכיוון שבכמויות גבוהות יש סיכון לתסמונות סרוטונין. למרות שבמקרה שלאחר צריכת MDMA אני בספק כמה זה יקרה.
     
  7. kingstar

    kingstar קנאביסט

    הצטרף:
    ‏3/9/14
    הודעות:
    522
    לייקים:
    150
    ממממ אם זה לא יעבור תפני לפסיכיאטר שימליץ מה לעשות. יש חיסיון ככה שאין מה לחשוש.

    אני עשיתי בלי סוף MDMA והפסקתי אם זה כי בסופו של דבר זה שובר את הגוף והמוח. לא ממליץ.
     
  8. שולגין

    שולגין אחד שיודע

    הצטרף:
    ‏10/3/16
    הודעות:
    1,222
    לייקים:
    667
    ההיגיון בזה שהיא חווה משהו פיזי, לא מנטלי. היא צריכה לחזק את הגוף. אצלי זה עבד כמו קסם.
     
    #8 שולגין, ‏18/4/16
    נערך לאחרונה ב: ‏18/4/16
  9. cooldude1212

    cooldude1212 אחד שיודע

    הצטרף:
    ‏18/2/16
    הודעות:
    1,867
    לייקים:
    703
    קסם, או שמה אולי פלצבו ;) ?
    מן הסתם שהיא חווה משהו פיזי, ולכן צריך לטפל בזה באופן שבאמת משפיע.
    אולי עלייך ספציפית ויטמין C עשה משהו, אבל אין לו איזה סגולות שמעלות את הסרוטונין.
    ולכן 5-HTP - הכי יכול לעזור בנושא. הוא תורם לעלייה ישירה מאוד בסרוטונין, עוזר לשינה בנוסף.
     
  10. שולגין

    שולגין אחד שיודע

    הצטרף:
    ‏10/3/16
    הודעות:
    1,222
    לייקים:
    667
    זה עזר לי מספר פעמים. מה שעובד בשבילי אני מציע לאחרים :)
     
  11. What_ever

    What_ever קנאביסט

    הצטרף:
    ‏15/12/15
    הודעות:
    625
    לייקים:
    233
    זה למה אני שונאת אמדי. זה זבל כימי בלתי יתואר. גם עושה לך תופעות לוואי מגעילות בזמן ההשפעה וגם אחרי זה. אני יום למחרת הייתי "פצוצה", הרגשתי כאבי ראש, כאבי שרירים ורצון להימעך, אפילו טיפה "מסטולה".
    לשתות הרבה מים, לנוח, לקחת ויטמין C כפי ששולגין אמר.
    לקחת נשימה עמוקה ולהירגע!. לזכור שאמדי צריך לקחת כל 3 חודשים בלבד!
    האמדי מפריש המון סרוטונין מהמוח ולוקח למוח זמן "לפצות" על איבוד הסרוטונין וחידוש המאגרים.
    כמובן את יכולה לקרוא פה בנעוץ יש מדריך לצריכה נכונה של MD של GOD התותח :)
    בקיצור, קחי את הכל באיזי, אל תאכלי יותר מדי אקסטות ותתני לגוף ולמוח זמן להחלים. :)
     
    הולך בתל ו-delysid אוהבים את זה.
  12. הולך בתל

    הולך בתל חבר חדש

    הצטרף:
    ‏6/4/16
    הודעות:
    16
    לייקים:
    2
    כן. יש תופעות לוואי אחרי MD. גם לי. סדרך כלל כמה ימים.
    כולם כותבים על ה- htp5 הזה ואין לי מושג מה זה. מישהו יכול לפרט היכן משיגים את זה?
     
  13. cooldude1212

    cooldude1212 אחד שיודע

    הצטרף:
    ‏18/2/16
    הודעות:
    1,867
    לייקים:
    703
    באינטרנט.
    זה נגזרות של טריפופטופן, חומצת אמינו נחוצה לייצור סרוטונין.
    MDMA מעלה סרוטונין (מה שגורם לתחושת השמחה בעיקר), ובסיום השימוש הוא פוגע בכמות הסרוטונין בימים לאחריו (מה שאומר דכאון ואי נעימות ועצבנות בעיקר).
    5-HTP בכמות נחמדה 100-200MG, אחרי MDMA עשוי לעזור לסרוטונין להתחדש או בעצם במילים אחרות - יעזור לך לחזור לעצמך
     

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!