1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

Modafinil -\+ Cannabis - החוויה שלי מהשילוב

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י מוריס, ‏2/4/14.

1. מוריס

מוריס קנאביסט

לייקים:
    1
    הלינק לכתבה: כאן

הזמנתי וקיבלתי את הכדורים האלה בדואר ובמהלך כל הפרוצדורה לא היתה שום בעיה.
    אז התחלתי לחשוב, איך אני הולך לעשות את זה? והחלטתי שבבוקר למחרת לפני העבודה אני אקח כדור אחד. וככה היה.
    לקחתי כדור של 200 מ"ג בבוקר ואכן דאגתי באותו הבוקר לאכול כמו שצריך ולחיות את אותו היום בצורה הכי טובה שיש בשביל לא לקבל תופעות לואי של התיבשות ותזונה לקויה.
    במהלך היום לא הרגשתי הרגשה מוזרה במיוחד, היום עבר כהרגלו בלי איזה "וואו", הגעתי הביתה ולקחתי עוד 100 מ"ג (אחרי שבדקתי שהמגבלה היא 500 +\- בהתאם למשקל גופי וגילי), הורדתי 2 רפואי במכשיר והתפנתי לעיסוקיי.
    אותו אחרה"צ עבר עליי לא כמו שציפיתי. הסוטול כנראה התנגש איפה שהוא במוח שלי עם הכימיקל בכדור ועשו שם קצת סבטוחה, לא משהו שלא יכולתי להתמודד איתו אבל בהחלט מעצבן מעייף ומתיש.
    הבלבולים והוויכוחים המטומטמים על האנשים הובילו אותי רק למסקנה אחת - המוח שלי עבד הרבה אבל הרבה יותר לאט מהרגיל, ככה שהבנתי את גודל הטמטום רק אחרי המקרים. הבנתם? לא נורא.

אותו היום הלכתי לישון בלילה בלי שום בעיה.

לא התייאשתי ולמחרת ניסיתי שוב, הפעם - 300מ"ג.
    על הבוקר, ב6, נטלתי כדור וחצי.
    כהרגלי הקצבתי שעה לאימון גופני ומקלחת. כשיצאתי מהמקלחת הרגשתי משהו מוזר... כוח, כוח פיסי, כוח לעשות דברים - ועכשיו!
    בהשוואה למשהו מוכר אפשר למצוא תכונות דומות בקפה - עירנות, כוח פיסי, היפראקטיביות (תלוי אישי) ועוד..

בשביל להכניס את הסיפור לפרופורציות אני יכול לספר שאני עובד בבית ספר יסודי ועבודתי היא רווחתם של הילדים שאותם אני גם מלמד.
    באותו היום התכנסנו לפגישה בבית הספר ומראש הכנתי "נאום" קצרצר בכתב שתכננתי בבוא העת להקריא בישיבה.
    אפשר לומר שמאוד התרגשתי כשהגיע תורי לדבר, הלב שלי דפק במהירות מטורפת והידים רעדו אבל באותו זמן הייתי מפוקס וקשוב לכל מה שקורה סביבי ולכל מילה שנזרקת לחלל החדר, אני שומע הכל, מעכל הכל והכי חשוב - מבין.
    ואפילו בלי להסתכל לעבר הדף, פתחתי את הפה ודיברתי ברצף ואפשר לומר שהמילים הכי טובות שהמוח שלי יכל לשלב יצאו לחלל החדר. היום הזה היה מרשים ביותר והוא הסתיים כשחזרתי הביתה והפלתי 2.
    ואז הבלבולים מהחלק הראשון חזרו שוב, אבל קצת יותר מוזרים... דברים שביום יום אתם יודעים בוודאות הופכים להיות ספקות, מי שעשה אסיד אולי יזדהה עם המשפט הזה.

בכל אופן אני לא אומר שכל מי שינסה יגיע לאותם המסקנות והחוויות, לא סתם אנחנו בני האדם שונים זה מזה - זאת גדולתינו וזאת מפלתינו :)

#1 מוריס, ‏2/4/14
    נערך לאחרונה ב: ‏2/4/14
    Micrograms אוהב/ת את זה.
  2. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    נשמע חוויה, נשמע מעניין, לא משהו שכדאי לחזור עליו וכמובן לא להתרגל אליו.
    ואני אומר את זה במיוחד כי הבנתי מילה במילה את כל התיאור שלך להרגשות ולתופעות.

3. cred

cred חבר חדש

לייקים:
    0
    היי מאיפה אני יכול להזמין

4. Micrograms

Micrograms קנאביסט

לייקים:
    21
    טוב לשמוע שזה עזר לך. מדפוניל זה אחלה של דבר אני לוקח בעצמי בזמן האחרון בשביל הלימודים במכללה וזה עוזר עם התשישות שאני סובל ממנה ללא ספק, על היום הראשון שלקחתי 200 מ"ג הרגשתי כאילו עשיתי שורה לא צוחק. למחרת לא היה ככה לצערי. עליתי עד 400 מ"ג וכל מה שיש לי להגיד באמת שזה עוזר גם לריכוז, דיכאון,סידור מחשבות, וכמובן עירנות במקרה שלי.מקריאה יש כאלה לא משפיע עליהם בכלל אז זה מאוד תלוי בבן אדם. יציין שאני לא מעשן.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!