1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

Oxycodone פעם ראשונה שיתוף חוויה!

הנושא בפורום 'יומן מסע' פורסם ע"י midnightToker, ‏14/8/16.

1. midnightToker

midnightToker חבר חדש

לייקים:
    13
    אז לפני כמה ימים התנסיתי ל"ראשונה" ב oxycodone או percocet רציתי לשתף את החוויה שלי, פעם "ראשונה" בגלל שכבר ניסיתי פעם אחת לקחתי כדור אחד ובכלל לא הרגשתי שום השפעה o_O אכן מקרה מוזר מאד לאורך שעה הרגשתי לפעמים טיפה שונה מהרגיל (סטלה) אבל לא משהו מיוחד בכלל וזה היה בא לאיזה דקה שתיים והולך.. האם מישהו יכול להסביר איך זה קרה כי ממה שהבנתי גם אם זה פעם ראשונה זה די חריג שלא הרגשתי שום השפעה, אני וחבר שלי הנחנו שכנראה בגלל שאני בנאדם גדול הכדור לא ממש הצליח לתפוס אותי זה או אולי פשוט כמו הקטע עם וויד שפעם ראשונה הגוף לא יודע לעכל מה הוא מרגיש ורק פעם שנייה שלישית באמת מתסמטלים.. בכל מקרה לאחר שבוע עשיתי שוב והפעם הכפלתי את המינון :) וזה באמת עזר.
    אני היתי עם שעון ואחרי משהו 45 דקות התחלתי באמת להרגיש את השינוי שבי, הזזתי את הידיים והמפרקים וזה היה ממש כיף ומדגדג כזה פשוט הזזתי בסיבוב את פרק כף היד שלי ונהנהתי מזה באופן מטורף. ניהייתה לי הרגשה ממש טובה כאילו הכל מואר כזה ועלה לי חיוך באופן אוטומטי שלא הצלחתי להוריד. הרגשתי את הרגליים שלי באופן שלא הרגשתי אף פעם שישבתי על המיטה שלי זה היה מוזר וכיפי בו זמנית ואז התחיל להיות מעניין שקמתי והלכתי קצת בבית אחרי איזה 20 דקות, אבל אני בכלל לא הרגשתי שאני הולך הרגשתי שהגוף שלי הוא רק משהו מאד גדול שזז ואני יושב בתוך הראש שלי ו"מזיז" את הרגליים שלי כאילו אני שולט ברובוט כי את שאר הגוף שלי לא ממש הרגשתי והגוף שלי הרגיש כמו מקרוני כזה שמתנדנד מצד לצד כמו ג'לי (הכל בקטע טוב וחלק מהחוויה עצמה, גם אם זה נשמע לא טוב לאורך כל ההשפעה לא הרגשתי שאני תחת סכנה). עוד דבר נחמד בחוויה שהיא חלק מזה שפרקסט זה painkiller חזק זה שאם קצת נגעתי בגוף שלי ובידיים או שהרגשתי שזה ממש מדגדג או שלא הרגשתי כלום בכלל, הדרך הכי טובה לתאר את זה היא שהרגשתי כמעט בכל הגוף את מה שמרגישים שהרגליים נרדמות ואז מרגישים "קוצים" כזה מדגדגים ואם נוגעים ברגל עם האצבע כמעט ולא מרגישים את הנגיעה רק במעורפל כזה, זאת הייתה הרגשה נפלאה. אחרי שעה וכמה דקות הגעתי לכמעט שיא של ההשפעה אני שמתי סרט ושכבתי על המיטה בנינוחות שזה הדבר הכי מומלץ לעשות נראלי הגוף שלי הרגיש בשלווה מאד גדולה וזה גם השפיע טיפה על המחשבה שלי פשוט היתי מאד ניטרלי ומאוזן כזה והרגשתי שאני מאד מחובר לסביבה שלי ולמיטה ששכבתי עליה ועכשיו מגיע החלק שהכי מתאר את ההשפעה, המיטה שלי הפכה להיות המקום הכי נוח ונהדר בכל העולם! שכבתי והרגשתי כאילו המיטה הצמיחה דשא שמטפסים ונכרכים סביב הגוף שלי ומושכים אותי כלפי מטה, כאמור פרקסט זה יותר body high משאר mind high אבל רק עם התיאורים האלה אני מצליח לתאר את מה שהרגשתי. אם רציתי לקום ישר הרגשתי די עייף וויתרתי על לעשות את זה ואז אני זוכר שאחרי שעתיים שאני כבר תקוע בשיא של ההשפעה הרגשתי עייף מאד, תחושה של רגע לפני שנרדמים אבל היא נשארת ככה ולא הלכתי לישון סתם כי עניין אותי לסיים את הסרט. אחרי זה כשהחלטתי ללכת לישון ושעצמתי עיניים הרגשתי תחושה כזו מעורפלת כאילו הגוף שלי עושה כל מיני תהליכים כדי ללכת לישון והרגשתי כאילו אני ישן אבל בעצם ער.. די קשה לי לתאר את זה אבל אני אנסה : זה הרגיש כאילו הגוף שלי היה במיין טקס לקראת ללכת לישון כאילו הוא ידע שהוא עומד ללכת לישון ועושה shut sown כזה. השינה הכי מתוקה ושלווה שהייתה לי חד משמעית. שקמתי אפילו לא היה לי ריחוף או משהו דומה לזה הרגשתי רגיל לחלוטין אבל הרגשתי ממש ממש טוב כמובן :)
    היה כיף מאד להתנסות ולחוות משהו שונה שלא יצא לי לחוות מעולם וכן סוג אחר של סטלה כמובן כיף מאד לחוות :rolleyes:

2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    רק כדאי שתיזהר עם החומר הזה. מדובר באופיאט שמאוד דומה להרואין.
    מאוד קל להתמכר.

midnightToker אוהב/ת את זה.
  3. midnightToker

midnightToker חבר חדש

לייקים:
    13
    יודע ומעריך חבר, אבל אין לך ממה לדאוג לגבי אני מבין אבל איך אנשים מתמכרים לזה.

4. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    איי פרקוסט פרקוסט, אם היית גבר הייתי מתחתנת איתך. :)
    מכירה את התחושות שפירטת עליהן, אני חושבת שאוקסיקודון פשוט "מועך" אותך
    אני אישית משווה את הדלקה שלו לדלקה שמחה וחסרת מעוף, התחושה שהוא גורם לי זה כאילו אני גוש חמאה שנשכח בשמש הקופחת ;)
    לא לקחת את הכדור הזה כל הזמן, גורם לתופעות לוואי מגעילות ובעיקר ממכר! זהירות.

midnightToker אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!