1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

scrog עם שטיפה

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י DarkWing, ‏22/1/16.

1. DarkWing

DarkWing קנאביסט

לייקים:
    16
    כמה שטלות שמעניינות אותי צמח שגודל בscrog מקובע לרשת מבלי אפשרות להזיז את העציץ מה עושים שמשקים אותו עם הנגר ואיך עושים שטיפה הרי זה באמבטיה עם צינור של מים(אני לא באמת חושב שיש אנשים ששומריפ בכלי 50 -80 ליטר מים משו שאי אפשר להרים בכלל ועם זה עושים שטיפה)
    וככה ברגיל מה עושים עם הנגר של ההשקיות איך מעפים אותם מבלי להזיז תעציצים?
    חשבתי אולי ללכת לנגר לעשות משטח ניקוז בגודל שצריך ולחבר עם משאבה צינור במקום הכי נמוך במשטח הניקוז מה דעתכם יעיל?

2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    תוותר על זה.
    זה לא יתרום בכלום.

3. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    בסקרוג לוקחים בחשבון את השטיפה מראש, לפני הפריסה של הרשת (הכי מאוחר)מרימים את העציץ על משטח ניקוז, חבר למשטח צינור שיורד למיכל ניקוז נמוך וכל המים ירדו לבד בלי משאבה ובלי נעליים.
    את השטיפה אתה יכול לעשות בכמה פעמים לא חייב להכין מראש 80 ליטר, מספיק שתי דליים של 10, בזמן שאתה משקה עם דלי אחד השני מתמלא, עד שתגיע לכמות מים שאתה רוצה לשתוף איתה.

4. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    באופן כללי לגבי הנגר עם scrog - אני פתרתי את זה בזה שהנחתי על שני בלוקים בתחתית הארון שני קרשים לרוחב, ועליהם העציץ. ככה יש מרווח מספיק לשים למטה קערה שאין בעיה להוציא ולרוקן ממנה את שאריות המים

hydrotony אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!