1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

רעיון למחאה שתעשה הרבה רעש

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י אויב המשטרה, ‏22/12/16.

1. יבואן לדים

יבואן לדים קנאביסט

לייקים:
    26
    אני חלילה לא רב איתך פשוט לא חושב כמוך כמו שאומרים שני יהודים שלוש דעות
    אבל תבין שמה שאני מוכן או לא מוכן לעשות לא בא מאגואיזם אלא אני בוחר את המלחמות שלי
    ביהדות יש כלל- עניי ביתך קודמים לעניי עירך- אם אדם רוצה לתת את כל כספו לצדקה- שיעזור לילדיו לפני שכניו- כנ"ל יש הרבה אי צדק בעולם יש ילדים רעבים באפריקה ויש עם סורי שנטבח- למה אתה לא הולך לעזור להם? אתה אגואיסט? תקנה כרטיס טיסה לאפריקה ותתחיל לחלק מנות קרב..
    אלא אגואיזם לא קשור לזה- אגואיסט זה מי ששם את עצמו לפני אחרים במקרה שלי זה ממש לא אני פשוט שם את המשפחה שלי לפני הירק.. זה כמו הפרשה של עזריה- אני תומך בו מאוד ואני חושב שמגיע לו ולכל מי שהורג מחבל צל"ש בין אם זה ממניע אישי או בגלל שפחד ממטען -מחבל צריך למות
    אבל אם היו מארגנים הפגנה לא בטוח שהייתי בא כי..יש לי מלחמות פרטיות בחיים שאני מנהל
    לעומת זאת אם הוא היה חבר שכן או קרוב משפחה כנראה שהייתי קרוב יותר למלחמה הספציפית הזאת וכן הייתי בא להפגנות- לומר לך שזה צביעות? זה ממש לא.. זה פשוט "עניי ביתך קרובים" חד וחלק.

vvasili אוהב/ת את זה.
  2. דוררר

דוררר קנאביסט

לייקים:
    27
    אחי אנחנו מנסים להוציא להוציא את עצמנו מתיוג הזה של "עבריינים ".
    אז לילחם עם וונדליזם שנחשבת עבריינות לא תצייר אותנו יפה.
    תחשוב הקהל הסאחי יחשוב :" רגע אנחנו חשבנו שהם לא עבריניים אבל תראו מה הם עושים אולי הם כן עבריינים".

yoniponi ו-יבואן לדים אוהבים את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!