1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אסיד lsd קרטון טיפה - רוצה להתנסות!!

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י gill, ‏13/8/14.

1. gill

gill חבר חדש

לייקים:
    0
    היי לכולם חברים יפים ודלוקים ;)

אני בערך כבר חצי שנה מתעניין בזה..
    לא ניסיתי הרבה אבל אני מכיר אנשים שהתנסו בכל מה שרק אתם מכירים (ואתם מכירים הרבה חח).

מאוד התעניינתי בlsd. אחרי שקראתי עליו הכל ואני יודע כמעט כל דבר אפשרי שאפשר לדעת עליו מבלי לנסות.

אני מאוד רוצה לנסות, והייתי רוצה שתתנו לי כמה טיפים.
    מה שהכי הייתי רוצה לדעת זה לגבי קרטון עם הטעם המר וקרטון רגיל.

מה אתם חושבים על זה? אני מאוד מאוד מקווה שאף אחד לא יפול על זיוף וידע לזהות זיוף בזכותכם!

אז... תודה שקראתם ו שיהיה בוקר טוב :eek:

2. OutlawFarmer

OutlawFarmer קנאביסט

לייקים:
    4
    בוקר? כבר בוקר?!
    אבל אני צריך ללכת לסופר מחר..

אה, ובקשר לקרטון עם הטעם המר, יש פה בפורום - תחפש, דיברו על זה דווקא הרבה למרבה זיכרוני.(לא בטוח במצבו כרגע.. חח)

3. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    אני אעשה אצלך סדר בראש ככה בשתי מילים.
    לא מר - :D
    מר - :mad:

4. satlabatla

satlabatla קנאביסט

לייקים:
    14
    אשכרה איך הדלקה באה טוב בסטינג סבבה ואסיד טוב, שמע אני לא ידבר איתך על מר לא מר מקווה שתקנה אחלה של אסיד:) אני ידבר סתם על סמים ועל החיים, אם תעשה אסיד תיהיה עם כמה חברים טובים תנעימו אחד לשני תאווירה תעשו פלייליסט כי אולי יהיה טיפה קשה לבחור מוזיקה אחר כך. תשבו בחדר יפה זורם ונוח או בטבע, ואם הכל יסתדר ותיפול על מסיבה טובה גם כיף.
    בלי קשר לאיפה תיהיו(כמובן שעדיף במקום כמה שיותר נוח ונעים לכם) תביאו איתכם דברים זורמים תביאו פירות ושטוית טעימות מים עישונים אלכוהול מה שתרצה רק כל דבר תעשה במידה קצת קצת אין מה למהר אחי כך שפיץ קודם אם תקנה קרטון ואם תקנה טיפה שים אותה במים שתשתה שלוקים מהמים, בכל זאת פעם ראשונה אז לאט לאט, אני ממש התעניינתי בזה מגיל קטן ומגיל קטן אני פרנואיד על הגוף שלי כזה(מבחינה בראותית יעני), ועדיין מאוד אהבתי את הסם הזה, כמובן היו גם התנסויות לא נעימות קצת, שמע עם סמים זה כמו בחיים אל תמהר תתכנן הכל אל תתקע גם(בקטע של תעשה מלא סמים תקופה גם עישונים הכל) וגם אם דברים כאלה קורים הם קרו כי הם היו צריכים לקרות,הכל קורה כמו שהוא צריך לקרות, כמובן שיש לך השפעה אבל תן לחיים לעשות את שלהם ותזרום פשוט:) אם תרצה תהנה:), תהנה אחי אחלה טריפ שיהיה:) הכל בראש אחי קח קצת זה גם יעבוד אחושרמוטה אם זה אסיד סבבה חכה שעה קח עוד קצת מקסימום, ליפני שאתה עושה אסיד וודא שהתקשורת עם החברים בסדר אף אחד לא רוצה להוכיח כלום להרגיש מעל או משהו או סתם ליהיות אדיש, מקסימום תאכלו קצת סרטים תקרעו תהנו ותרגישו את האסיד, אם זה לא מר ואסיד בסדר יהיה לך אנרגיה אבל לא של ספידים אנרגיה מתונה ותוכל ליהיות רגוע גם בכיף אחושרמוטה, בזמן הדלקה וודא שכולם באו להינות ולהנעים תאווירה ורוב הסיכויים יהיה בסדר, תבין שאין לך מה לחפש ליהיות שייך אתה כבר שייך את חלק מהעולם והוא חלק ממך יא אוסף מולקולות:) תהנה אחי:) הייתי יכול לכתוב עוד מלא חפירות רציתי לנסות קצת לצמצם כזה אני קצת מפוזר עכשיו, תהנו חברים ואפשר גם להנות ולהבין ולהתבלבל בלי סמים, לא שופט שכל אחד יעשה מה שבא לו
    אוהב אתכם כמו שאתם אוהבים את העולם, עדיף משהו מכלום אומרים תודה מנסים לקיים את אהבת לרעך כמוך גם אם לא תמיד כשאפשר יתותחים מתמודדים עם המציאות- עצמכם והעולם <3 יום טוב ימולקולות ואל תדאגו אתם בדרך הנכונה (; היחידה שיש:) כ-ן כ-ו-ל-נ-ו גם את/ה:) ושים לעצמך קצת גבולות עם הדלקות אם תתחיל לאכול סמים פסיכודלים זה פשוט לא בסדר לעשות את זה בתדירות גבוהה גם אם זה מרגיש הכי בסדר שאפשר נראה לי חחחח תיהיה קשוב לעצמך ולעולם סתם ככה לחיים בלי קשר לדלקות, קח מלא וייבים טובים ליפני הדלקה <33333333333

#4 satlabatla, ‏13/8/14
    נערך לאחרונה ב: ‏13/8/14
  5. פרח של בחור

פרח של בחור קנאביסט

לייקים:
    1
    חחחחחחחחחחחחחחחחח איייאיייאיייי איזה התפזרות כיפית הייתה לך שם אהה

6. satlabatla

satlabatla קנאביסט

לייקים:
    14
    חחחחח כן רצח:)))))))

7. ronironi

ronironi חבר חדש

לייקים:
    0
    גם אני רוצה לנסות...כרגע יש כיוון רק למר אז לחכות אתם אומרים.. טוב נו חיכיתי עד עכשיו

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!