1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

גידול חוץ- אוטומטי

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י thedevilmaycry, ‏10/5/14.

1. thedevilmaycry

thedevilmaycry חבר חדש

לייקים:
    0
    הסבירו לי פה באחד השירשורים שאני צריך לסדר את האדמה בצורה של 1:1:1 אבל לא כל כך הבנתי את זה,
    1 מה? זו יחידת מידה כל שהיא? אם אני מגדל גידול חוץ אוטומטי איזה עציץ אני צריך? (כמה ליטר) או שעדיף לשתול באדמה?
    ואיזה ציוד דרוש בכלליות לכך?
    הציעו לי גם בשבועיים הראשונים לגדל את העציץ בבית על עדן החלון אבל זה לא אפשרי, אני אולי יכול לעשות את זה על הגג, זה בסדר? הוא עדיין יקבל הרבה שמש כמו שהוא יהיה בטבע אז אני לא מבין כמה זה משנה..

2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    1:1:1 קומפוסט, אדמה, חלק אינרטי לאיוורור (ורמיקוליט, פרלייט טוף וכו')

כלומר אם אתה מכין לכלי בנפח סופי של 15 ליטר, תיקח 5 ליטר אדמה, 5 ליטר קומפוסט ו 5 ליטר מצע אינרטי.

הנפח הסופי המנימאלי לעציץ הינו 15 ליטר. נפח קטן מכך ואתה עלול להגיע למצב של נעילת שורשים (מצב לא רצוי).

על הגג נשמע בסדר גמור.

המון הצלחה!

3. thedevilmaycry

thedevilmaycry חבר חדש

לייקים:
    0
    כלי של 25 מתאים?
    איזה ציוד נוסף אני צריך? ואיזו אדמה?
    ועם מה להגן נגד מזיקים?
    בנוגע להשקייה, יש זמנים מסוימים שאני צריך להשקות? פעם\פעמיים ביום, שבוע וכו'..?

4. thedevilmaycry

thedevilmaycry חבר חדש

לייקים:
    0
    אני ממש מצטער על כל השאלות אני פשוט לא מבין בזה כלום, מה בעניין הדישון? כמה דשן צריך? ומתי? ואיזה סוג?

5. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    אם זה גידול ראשון שלך אני ממליץ לך ללכת על האדמה כמו שאגרונום המליץ ולא לדשן בכלל.
    אם אתה רוצה לדשן אז אני ממליץ על הביו ביז או התחליפים מהמדריך לתחליפים לביו ביז, אבל אתה תסדר אחלה גם בלי לדשן.
    אל תפחד בגידול הבא אתה כבר תבין הרבה מאוד.
    בהצלחה.

6. thedevilmaycry

thedevilmaycry חבר חדש

לייקים:
    0
    זה יהיה משנה אם אני אדשן או לא?
    אני רוצה להפיק את המקסימום...
    איך אני מונע מזיקים אם אני מגדל בחוץ?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!