1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

דחוף-איפה כדאי הדרכה?

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י adam121, ‏25/3/14.

1. adam121

adam121 חבר חדש

לייקים:
    1
    שלום לכולם, אני עם רשיון ראשון,וצריך לבחור בין הדרכה ב"שאיפה לחיים" לבין הדרכה ב"העמותה הישראלית לקידום הקנביס הרפואי" של ליאת בני.
    לדעתי החסרון של ספק כמו "שאיפה לחיים" זה שהוא בעל אינטרס מיסחרי,ומאיים עלי שיכביד עלי אם אצטרך הגדלת כמות מעל 20 גר', ומחתים אותי שהוא פטור מכל אחריות שהיא, באם לא אעשה אצלו הדרכה.
    והחיסרון של העמותה לדעתי הוא שיש לה אג'נדה חברתית שהשימוש יהיה נפוץ ןכו', וזה לא שיקול ענייני עבורי.
    מה עדיף?
    בתודה מראש

2. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    לא מבין את פשר האיום של שאיפה לחיים לגביי הגדלת מינון במקרה ותצטרך,
    גם אם תעשה הדרכה אצלם וגם אם לא - למה נראה לך שיש להם דבר או חצי דבר בעניין?
    זה אך ורק לאחר שהרופא הממליץ במרפאת הכאב המטפלת בך המליץ שיש צורך בהגדלת המינון ולאחר אישור משרד הבריאות(בתקווה רבה).
    לשאיפה לחיים אין כל קשר לנושא, אם יחליטו במשרד הבריאות שמגיע לך גם 100 גרם אז הם חייבים לתת לך 100 גרם! אין פה שאלה בכלל.
    כך שבאמת לא הבנתי את הקטע. מה עוד שמי הם בכלל שאיפה לחיים? חצופים -
    תמיד אתה מוזמן לבקש החלפת ספק ובמשרד הבריאות חייבים להענות לבקשתך.
    לגביי אצל מי לעשות הדרכה? האינטרס היחיד עליו אתה צריך לחשוב זה איפה יותר מבינים בקנאביס ,
    שהוא הולך להיות התרופה שלך בקרוב, ורק לשם ללכת. ציפור קטנה אומרת לי שזה לא אצל הספק אלא דווקא בעמותה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!