1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

דעה: ארדן לוביסט של משטרת ישראל

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י LipTheGreat, ‏24/1/17.

1. LipTheGreat

LipTheGreat קנאביסט

לייקים:
    29
    לאור ההתפתחויות האחרונות באי הפללת צרכני הקנאביס בישראל, ניסתי להבין מה מביא את ארדן להישאר המתנגד היחיד לשינוי בחוק.
    אני מוציא את אורן חזן מהמשוואה משום שהוא דמגוג, דו פרצופי, ובוודאי הקיצון ההפוך לח"כ השכל, שגם אותה אשמיט כאיזון לדעה זו.

גם מבלי ח"כ השכל ישנם מספיק תומכים מכל הקשת הפוליטית, ימין, שמאל, מפלגות הערבים ומפלגות דתיים לאומיים, בהפסקת הפללת צרכני הקנאביס, כנראה הבכירה בהן היא שרת המשפטים, שקד, שלצערי לא העלתה את העומס של הפללת צרכני הקנאביס על מערכת המשפט, כי עם כמות של עשרות אלפי תיקים בשנה, בוודאי כי יעדיפו השופטים לתעדף את זמנם עבור תיקים יותר משמעותיים חברתית ובעלי תועלת ציבורית גבוהה יותר.

אל מולם עומד אחד, גלעד ארדן שמו, בעל דעות קדומות ונדושות הן מדינית והן פוליטית, זורק ססמאות לאוויר כמו מכונת סטטוסים משומנת. מאחוריו צבאו - משטרת ישראל, מכונת מזומנים רווחית שאין כמותה.
    הפללה של צרכני קנאביס פירושם מאות אלפי עבריינים מסוכנים שעל המשטרה לטפלם במלוא החומרה. ועל חשבון מה מגיע זמן השוטרים? על חשבון מפוצצי הרכבים, היורים אחד בשני לאור יום בלב תל אביב, לפעמים ייכנסו לכלא, משם יצאו במהרה, חזרה אל מגדלי השן שקנו בכספי סמים קשים, נשק, הלבנת הון...
    אני אפילו לא מצליח לדמיין את השוטר הגיבור שהשפיל אותי כשהייתי חייל משוחרר עם חתיכת חום באוטו, דופק על דלתו של ראש משפחת פשע ישראלית ומתרעם וצועק ומקלל כפי שהשוטר ההוא התייחס אלי.
    השוטרים בישראל עסוקים, עסוקים מאוד, אך לצערנו בזוטות, הפשע משתלם להם, תקציב המשרד לבטחון פנים מנוצל עד תום מדי שנה, לזה דואג ארדן בהתנגדותו.

2. Cinderrela 99

Cinderrela 99 קנאביסט

לייקים:
    84
    טיפש הוא לא, נשאר רשע, ארדן פשוט רשע.

astral ו-אתנול אוהבים את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!