1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הורדת עלי מניפה

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י טלמסקה, ‏22/1/14.

1. טלמסקה

טלמסקה חבר חדש

לייקים:
    0
    לכל המנוסים מה מומלץ תעשו לנו סדר!!
    האם בגדילה מומלץ וכמה?
    פריחה כמה?
    גידול פנים כמובן..

2. Panranadox

Panranadox חבר חדש

לייקים:
    0
    יש הרבה מאוד מחלוקת בנושא הזה.
    חלק טוענים שגזימה מאסיבית של עלים ,שנקראת defolation ,כבר משלב הצמיחה עם זמן המתנה לצמיחה חדשה של שבועיים בין הגזימות ביחד עם טכניקת קשירה לבחירתך תניב לך תוצאות מרשימות במיוחד

מצד שני טוענים כי העלים הם חלק בילתי נפרד מהצמח ומהווים מקור אנרגיה לצמח לכן הורדה שלהם תגרום לנזק עם תהיה בעיה במערכת השורשים או כל מחלה פתאומית אחרת ...

אני גם אשמח לקבל תשובה ממישהו יותר מנוסה בנושא הזה ספציפית בגלל שאני שוקל לעשות את זה גם

למי שיש כוח ואנגלית טובה יש פה אחלה מאמר ותמונות בנושא

http://www.420magazine.com/forums/h...d-defoliation-indoors-what-s-mean-how-do.html

3. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    אני אישית מוריד עלים מלמטה (את כולם מהחלק הממש תחתון) מהאמצא רק עלים שסימו את התפקיד שלהם ומלמעלה רק מה שמסתיר בצורה משמעותית לשאר העלים.
    את העלים אני מוריד לקראת הפריחה ועד 4 שבועות אחרי הפריחה, אח"כ זה כבר מסריח מדי להתעסק עם זה.

4. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
  5. Ubermensch

Ubermensch חבר חדש

לייקים:
    0
    אגרונום השאלה שלי היא האם המדריך הזה תקף גם למקרה של שטח גידול צפוף שמכיל כ5 עצים.
    ברמה שהארון צפוף ברמות מטורפות.

6. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    הבעיה העיקרית במקרה כזה הינה הצטברות של לחות וכתוצאה מכך הופעה של עובש.
    כדאי לך למדוד את הלחות מתחת לחופת העלים קרוב לקרקע. אם הלחות הינה בסביבות 70%, אתה תהיה בסדר.
    אם הלחות יותר גבוהה, מומלץ להתחיל להוריד מעט עלים (תחתונים קודם, כמו שדויד אמר).

בהצלחה!

#6 אגרונום, ‏24/1/14
    נערך לאחרונה ב: ‏24/1/14

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!