1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

המלצות לוונדורים

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתקדמים' פורסם ע"י Ronenamos, ‏24/5/16.

1. Ronenamos

Ronenamos חבר חדש

לייקים:
    12
    היי חברים,

אשמח להמלצות על וונדורים טובים

הפרמטרים שחשובים הם - שאכן החומר שנשלח הוא החומר שהוזמן, איכות התרכובת, הסתרה, מחיר

עדיפות לוונדורים מאירופה - ( לא הולנד, UK )

תודה

2. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    קצת בעייתי, כי הונדורים שמחזיקים את הדברים הכי טובים נמצאים בהולנד ואנגליה. יש את MrPickles ששולח מאיזור פחות בעייתי באירופה. אבל שוחחתי איתו לא מזמן ולפי מה שהבנתי ממנו, גם אצלו התחילו לצוץ בעיות, אז הייתי מנסה להימנע מהזמנות דרכו.

למה אנגליה לא בעצם? יש ונדור בשם Llama Socks שמחזיק יופי של קריסטל, ממש שווה לנסות אותו ולא שמעתי על בעיות עם משלוחים משם. TGUK זה הונדור האנגלי היחיד שהיו איתו בעיות אבל הוא כבר לא פעיל מאז שעקץ כמה מאות אלפי דולרים מהלקוחות שלו. בכל מקרה, לא הייתי פוסל את אנגליה רק בגלל ונדור אחד שסרח.

אל תתפתה להזמין דרך Gamma Goblin. המוצרים שלו בינוניים ואתה מבין את זה רק אחרי שאתה מנסה דברים אחרים איכותיים יותר. תחסוך לעצמך את הכסף והאכזבה. אותו הדבר לגבי Albion.

אם מצאת מישהו שנראה לך, שלח לי הודעה ואומר לך מה דעתי עליו ועל המוצרים שלו.

שמור על עצמך ובהצלחה!

#2 שולגין, ‏24/5/16
    נערך לאחרונה ב: ‏24/5/16
    grower420, Enpo.ip ו-Ronenamos אוהבים את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!