1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

זקוקה לעזרה

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י evevev, ‏6/1/14.

1. evevev

evevev חבר חדש

לייקים:
    0
    בת 20. כבר תקופה אני מנסה להביא איך אני יכולה להוציא אישור רפואי ואני לא יודעת אם אני זכאית או לא כי הבעיות שלי רבות ומורכבות. לפני 4 שנים נכנסתי לטיפול נמרץ עקב מחלה בשם adem זוהי מחלה אוטואימיונית שפוגעת במוח. המוח שלי בעקבות המחלה התמלא בבצקת שהגיעה עד גזע המוח ופגעה לי חזק במערכת העצבים ברמה שלא התנהגתי כמו עצמי דיברתי שטויות הכאבתי לעצמי ולאחרים וכו'. לא ידעו אם אני אצא מזה או לא. בסופו של דבר אחרי הרבה סטרואידים המחלה עברה כמעט לגמרי והיום יש לי במוח צלקות באזור הזיכרון ראייה והריכוז. חשוב לציין שהמחלה הזאת מאוד דומה לטרשת נפוצה באבחנה ורוב מי שחלה בadem חלה לאחר מכן בטרשת נפוצה. המחלה עברה אומנם אבל בגלל שיש לי את המחלות האלה בדם אסור לי דברים רבים שיגרמו למחלות אוטואימוניות להתפרץ. לדוגמא חשיפה מרובה לשמש, אכילת בשר,ביצים, חיסונים וכשאני אהיה בהריון בעתיד אצטרך להיות תחת השגחה בתל השומר. לפני כשנה נכנסתי לטיפול נמרץ לב עקב התעלפויות ואחרי tilt test שבה איבדתי פעימות רצו לשים לי קוצב לב אבל ויתרו בגלל שאני צעירה מדי. בנוסף לכל מה שאמרתי כיום יש לי כאבי ראש חזקים באופן קבוע (כנראה בעקבות המחלה) התעלפויות רבות, בערך פעם בחודש אני מגיעה למיון ועוד. כשקראתי את המחקרים באתר ראיתי שהמריחואנה עוזרת למנוע התקפי לב ובעיות במערכת העצבים. רציתי לדעת האם יש דרך שבה אני אוכל לקבל אישור וטיפה להקל לי על הכאב והתסכול?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!