1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חזרה לעבר.

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י niv, ‏25/8/13.

1. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    כל אחד יספר בערך מתי הוא התחיל וכמה עלה לו שהוא התחיל ומה המצב היום ,
    אני דיי בדודא (עד ה10 אני דיי חוסך ) אז אני מעלה קצת זיכרונות.

אני התחלתי ב2005 בגיל 18 מחבר באותו יום שקבלתי פטור הסופי (אפילו שירות לאומי לא נתנו לי שלא נדבר על 0.2) בגלל בעיות שתייה (סיימתי פעם וחצי קיהילה וישבתי חצי שנה בית סוהר בגלל אלימות של השתייה המסריחה הזאת) היה לי ממש בעייה, נסייתי כמה פעמים לעשן באותו תקופה עד שקיבלתי את הבום הטוב והנעים ,וזה היה גם בערך מתי שפעם אחרונה שתיתי שלוק (7 שנים לא שותה ) ,והתחלתי להכנס להעישונים תוך פחות מחודש נהיית מעשן יום יומי ממש אהבתי פי מליון מהשתייה ומכל דבר אחר שנייסתי (יצא לי לנסות חגי וגם לזה התמכרתי לתקופה קצרה)

היום אני מרוויח 7 בחודש והולך עד מאט להשלמה בגרויות כדי לעשות קורס מנהלים ואז אני מתחיל להרוויח 9-10 נטו בחודש אני עובד במפעל תרופות ומתים שאני יהיה מנהל למה הרב שמה חפרים בעבודה ולי יש מוסר עבודה גבוה,

ורק לפני 8 שנים לא היה לי סיכוי להתקבל לעבוד בתחנת דלק (היית מסריח משתייה ומסטול המון) והיום אני הולך להיות מנהל למרות שאני בקושי יודע לכתוב ,ואני הולך להתחיל הכל מהתחלה תוך שנה ומשהו אני עם בגרות ואחרי קורס והכל על חשבון המפעל.

היית ערס צעצוע כזה שכל הזמן רב פעם אחת זרקתי על שוטר בקבוק בירה לפנים לשוטר מרוב שהיית מטומטם גם אכלתי פיצוצים וגם היית בבית סוהר חצי שנה (והרבה פעמים גם מצאתי את עצמי בבית חולים ופעם אחת דקור) היית שם זין על כולם וגם על עצמי, היום אני 8 שנים לא רב גם עם אני מת לזיין משהו ושיגיד מה שיגיד כל עד הוא לא נגע בי שיזדיין מילים שיקלל אני לא יגיב אפילו אני מסתובב עם אנשים שאפשר להגיד אליהם חננות וואלה לדעתי הם הכי גברים. +

הקנאביס עשה איתי פלאים הוריד לי תדיכאונות ותאי שקט ותחרדות ואת הכאבים הפזיים (סכנים בבטן כאבי תופת) שעדיין נמצאים קצת מאלכוהול (עם אתה רוצה להתמכר למשהו קשה תתמכר להרואין ולא לאלכוהול) זה הורג אותך מבפנים לכל החיים למזלי מצאתי את החשיש עם לא זה היית מתאבד.

ועכשיו קצת לתקופה של פעם
    אני זוכר היה ירוק אבל הרב חום ,המצב היה מציון בארץ המצב היה כל כך טוב שהיו שכנות שעם היית עובר שם היו קופצים אליך ישר סוחרים ,אני זוכר היית מתארגן על אצבע ענקית ב100 שקל משהו כמו 20 סגריות הייתי פותח ועד היית מכבד את עצמי. אני זוכר פעם אחת היית באילת עם האקסית שלי ,והתערבבתי קצת שם והציאו לי לקנות כמה פלטות ב500 שקל לאחד (רציני גם באותו תקופה זה היה דיי חלום) כמובן קנייתי ב3500 7 פלטות מפחידות 2 שמרתי לי והכל פרגנתי (בתשלום) לחברים. המצב היה כל כך טוב שלא הייתה יודע מה לעשות עם מה שיש + היה לי שני שוטרים חברים שמעשנים 24/7 היה לכולם
    חח אני זוכר בתקופה הזאת שני ידידות שמעשנות פעם בה קנות ב50 ואת השאר היו מחלקים סגריות היו זהב ליד זה. בתקפות האלה הייתי נתקע מלא פעמים בלי סגריות ומחליף 4-5 סגריות בוף על כופסא חח
    זה היה תקופה יפה מאוד, זה היה תקופה שהמשטרה עשתה את עבודה שלה כן היא הייתה מפוצצת תפניים לעברניים אבל מי שמדבר יפה ובן אדם טוב השוטרים מכבדים אותו , פעם שוטר היה שוטר ולא היה רואה עברניים ממטר והיה עוזר לאנשים שבאמת צרכים עזרה ולא מוותר לעברניים כמו היום שלכל בן אדם שני מחפשים לתפור תיק על שטיות לאיזה אחד שעבד איתי פעם תפרו תיק על זה שאמר לשוטר חלאס לשגע אותי תן לי דוח ונגמור עם זה (השוטר זיין לו תשכל שעות) ובסוף פתחו לו תיק על הפרעה למוגבל בעת מילוי תפקידו.

פאק זה היה תקופה לא כמו היום שפירור ב100-150 שקל ):
    ישראל זאת למדינה היחידה בעולם שהנייס יותר מוכר מירק, ושירוק יותר יקר מחומר (הרואין) איפלו אירגוני טירור יודעים שזה לא מסוכן ורפואי ומגדלים את זה כמו שאין מחר ומדינות ערב יותר קשה להשיג אלכוהול מחתיכה מסכנה

חח גם שהייתי בקנדה לבני נוער יותר קל להשיג ירק מאלכוהול

#1 niv, ‏25/8/13
    נערך לאחרונה ב: ‏25/8/13
  2. THC

THC חבר חדש

לייקים:
    0
    הספור שלי לא מענין כמו שלך אבל נספר לכם מאז ומתמיד אני הייתי ילד סקרן שאוהב לדעת הכול ולחקור! בסביבות גיל 13 נתקלתי לראשונה במושג קנאביס רפואי ומיד יתחלתי לחקור איך זהשמה שצירו לי כסם מסוכן יכול לסייע לחולים? באותה תקופה חברים שלי יתחילו לגלות את האלכוהול אבל כמו ילדים שלא היו יודעים לשתות הם בעיקר סבלו מיזה ... ואז יחלתית לעשות השווה מהר מאוד אבנתי שנפלה כאן תעות ושהסם המסוכן זה לא קנאביס אלה האלכוהול! הזמן ימשיך והלחץ ליכנס לסטלה הלך וגדל אבל לא הייתי מכון לגעת באלכוהול בגיל 14 וחצי ישגתי את 5 גם הראשונים שלי נעלתי את עצמי בחדר ידלקתי מוזיקה והתאהבתי (אין צורך לצין שדפקו אותי במחיר נכון?) בקיצור צללתי לתכוך סטלה עמוקה וטובה היה להיט החיים ימשכו עד שגיע חודשים לפני הגיוס שאני בחיים לא נגעתי באלכוהול ואבל מעשן ומאדה חופשי לצערי יחרכו אותי ליפול לסם שיתגיסתי כי אני לא יכול לעשן יותר קצת אחרי שתגייסתי שתיתי בפעם הראשונה חרא גדול נשבע לך בחיים לא סבלתי כול כך הרבה זה הסיפור שלי אני פשוט סתם אחד שאוהב קנאביס פשוט אוהב מכול הלב בלעדיו לא הייתי שאני היום!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!