1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חייב אישור כבר, זה מגוחך ומוגזם.

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י Richard Riddick, ‏30/3/16.

1. Richard Riddick

Richard Riddick חבר חדש

לייקים:
    1
    שלום,
    מעשן מזה 6 שנים לערך,
    התחלתי כטיפול לכאבים מסוימים בזמן פציעות ותקופות חלשות בספורט,
    אני משחק כדורסל בליגה נמוכה כתחביב ועובד בתחום ההיי טק,

מה עושים בשביל לקבל אישור?
    קצת מתחיל להימאס הנושא הזה, מגיע לי לעשן נקי - בלי טבק בשביל לחסוך.
    מגיע לי כי אני גבוה ויש לי בעיות גב, ברכיים, קרסוליים, צוואר.
    נכון אני לא גוסס, אבל רוצה לישון טוב שאני יקום לעבודה רענן עם לילה רדוד יותר בכאב.
    מגיע לי כי לא רק לכם מגיע, הגיע הזמן שתעזרו לנו קצת.
    כל אלו עם האישור והשלומי סנדקים למינהם, מגיע לנו, תעזרו יותר... תעשו כל יום הפגנה, לא פעם בשנה
    תחלקו בחינם ברחוב,
    תעשו את זה אתם חוקי, אל תחכו.
    מגיע לי.... נמאס לי כבר וזה מטריד אותי במחשבות.
    מגיע לאחותי, נכה 100 אחוז עם סכרת ומשקל יתר שאוכלות לה את הגוף, היא לא יודעת מה זה לעשן, אז אני מבטיח לאפות לה עוגיות ואפילו הבטחתי לה שתוך שנה החיים שלה משתנים והיא תרד במשקל.
    מגיע לאמא שלי בת 70 עוד מעט - חולת פיברומיאלגיה, הייתה מעשנת כבדה של TIME, היתה מתנגדת נחרצת לקנאביס ורק לאחרונה הצלחתי לעניין אותה.
    היא כבר 4 חודש לא מעשנת, בקבוצת גמילה, עלתה במשקל, נראית ממש טוב.
    ג'וינט נקי פעם ב-לא יעשה לה יותר טוב? יעשה.... בכולל.... יעשה....
    גדי וילצ'רסקי הוציא רשיון לעצמו, זה מותר?
    ההוא מקמבן אותו ההם מקמבנים את עצמם, זה עם 200 גרם בחודש כבר עושה מזה מרק
    ואני, מוציא 2000 שקל בחודש על גידול לא מושקע ושגם לא ידעו איך לייבש ואיך לקצור.

דיי כבר, בבקשה, דיי.
    זה עוזר לי לחשוב, להרגע,
    יום עבודה, כאבי גב, עיניים צורבות,
    בכל זאת יוצא לרוץ,
    חוזר למרק חם שאשתי הכינה ומעשן ג'וינט כשמוציא את הכלבים ככה אחרי כל היום להרגע,
    אני פושע?
    למה זה ככה?
    מייקל ג'ורדן היה פושע?
    למה לגילי מוסינזון יש ולי לא?
    יופי... באמת יופי.

#1 Richard Riddick, ‏30/3/16
    נערך לאחרונה ב: ‏30/3/16
    ההוא משם אוהב/ת את זה.
  2. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    קודם כל גדי לא הוציא רישיון לעצמו, וזה משיחה שלי איתו. יש לו חבר חולה סרטן שמדי פעם זורק לו פרח או שניים.
    לאימא שלך בהחלט מגיע קנאביס אבל זו בירוקרטיה קשה והיא צריכה להוכיח שכל מיני תרופות לא עזרו לה.
    בנוגע לאחותך חולת הסכרת, אני לא סגורה שקנאביס באמת עוזר לחולי סכרת, אבל אני אברר את זה. (ואני מדברת כסטודנטית שלומדת על נושאים אלו לתואר מסויים באחד מתחומי המדעים- לא אפרט מפאת אנונימיות)
    אני לא רוצה להיות מגעילה ולהגיד שאתה קצת חי בסרט, אבל אתה קצת חי בסרט. לא מזלזלת בכאבים שלך אבל על פי המדינה לא מגיע לך לקבל רישיון, ואני לא חושבת שצריך לחלק לכל אחד שכואב לו משהו קנאביס.(אם תהיה לגליזציה זה כבר סיפור אחר.)

אני בעצמי חולת קרוהן, שזו מחלה מאוד קשה(שמקבלים עלייה אישור אוטומטי מרופא גסטרו, אפילו לא צריך מרפאת כאב.) ועושים לי את המוות עם קנאביס, אז שלך יתנו קנאביס.? אם יהיה רופא שבאמת יסכים לאשר לך דבר כזה סביר להניח שמי שמקבל את הפקסים ביק"ר(המשרד שאחראי על הקנאביס הרפואי) יצחק על המסמך ויגרוס לך אותו. כל עוד אתה יכול לקנות קנאביס, תקנה.
    לי ולעוד חולי קרוהן מתעלמים מאישורים המון פעמים.

תנסה למצוא כיוון טוב, באמת לא בעיה למצוא כאלו. יש שיטות גם לבדוק אם הקנאביס שלך באיכות גבוהה(תעשה גוגל יש מדריך שכתבו פה לבדיקה- תלוי בנראות של הצמח).

הקנאביס עוזר בהחלט לכולנו, אבל להשיג אישור? צר לי, אתה לא תשיג.
    לי הקנאביס עזר מאוד והציל אותי מהתקפים מאוד קשים של המחלה, אני מציעה לך מדי פעם כשיתאפשר לך לטוס לאמסטרדם עם אשתך, לא חייב לישון בבית מלון מפואר אלא בהוסטל נחמד. הקנאביס שם עולה גרושים ותוכלו להנות טיפה. אני עושה ככה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!