1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חייב להבין

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י lulli kush, ‏27/3/17.

1. lulli kush

lulli kush חבר חדש

לייקים:
    0
    הרבה אנשים מתלוננים על כך שהאינדיקות גורמות להם לחרדה האינדיקות לא אמורות להרגיע? לי דוקא סאטיבות גורמות לחרדה ככל הניראה בגלל מחסור בסי בי די האינדיקות לרוב מרגיעות אותי ואמור ליהיות בהן הרבה יותר סי בי די שמאזן את הטי אייץ סי למישהו יש הסבר?

2. ko3ak

ko3ak קנאביסט

לייקים:
    67
    תקנו אותי אם אני טועה, אבל מלבד צורת העלים השונה, המקור הגיאוגרפי וכתוצאה מזה זמני הפריחה הטיפה שונים (וגם זה לא תמיד), אין הבדל בין סטיבה לאינדיקה.

אפשר למצוא זנים עם תכונות זהות משני הקטגוריות.

3. pioneer

pioneer קנאביסט על

לייקים:
    307
    יותר מתייחס למבנה צמיחת הצמח..
    סאטיבה - עצי (מתאפיין בצמיחה לגובה)
    אינדיקה - שיחי (נמוך ורחב)
    מעבר לזה אין הבדל..

4. jizzpants

jizzpants קנאביסט

לייקים:
    34
    לגבי אינדיקה וסאטיבה יש הבדל ביניהם.
    אינדיקה היא יותר מרדימה, גורמת לתחושה חזקה בגוף של כבדות ועייפות ופחות מעמיסה על הראש מבחינת מחשבות וכו'.
    סאטיבות נותנות יותר סטימולציה במחשבות ואתה חושב יותר ופחות מורגשת פיזית בגוף ולכן היא עלולה לגרום לחרדות.
    באופן כללי ממליצים על אינדיקות עבור מי שסובל מחרדות אבל כל אחד מגיב שונה ויהיו כאלה שאינדיקות יגרמו להם לחרדות וסאטיבות בדיוק ההפך, ככה שזה לא חד משמעי.

לעניין הCBD, אין כל כך קשר בין זה שאתה פחות בחרדות מאינדיקות לCBD. כמויות הCBD שנמצאות בחומר שמסתובב פה בארץ הן זניחות לחלוטין, בדרך אפילו לא עוברות את ה1%, ככה שזה לא מה שמונע את החרדה.
    לדעתי זו פשוט הסיבה שציינתי למעלה, שלסאטיבות יש נטייה לגרום לאנשים לחשוב יותר ולכן האפשרות לכך שתיווצר חרדה קלה יותר.

lulli kush אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!