1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

טיסה ליוון

הנושא בפורום 'קנאביס בחו"ל' פורסם ע"י stoner420, ‏31/3/16.

1. stoner420

stoner420 חבר חדש

לייקים:
    0
    מתכנן לטוס ליוון ולקחת איתי מהארץ
    וקראתי פה הודעות של אנשים על זה שעוברים בתא שיקוף
    פעם אחרונה שטסתי היה לפני שנה וחצי ואני לא זוכר שעברתי דבר כזה חוץ מלשים את כל הדברים שבכיסים בארגז שעובר בתא שיקוף אני זוכר שעברתי רק בתא מגנטי לגילוי מתכות וכל השטויות האלה ככה שאם אין חשד סביר ואתה לא נראה לחוץ אין שום סיכוי שיוכלו לראות את זה אלה אם כן יקחו אותך לבידוק גופני משהו שממש לא יקרה אם הכל נראה בסדר
    אני ישמח לעזרה בנושא כי אני לא זוכר שיש דבר כזה

2. Dani420

Dani420 קנאביסט

לייקים:
    89
    אני לא יודע מה הוךל ביוון אבל לפי מה ששמעתי הבדיקות שם די יסודיות, כולל נעליים למשל.
    אבל - אף פעם לא שמעתי על חיפוש בביצים למישהו שלא היה חשוד מראש או שנמצא אצלו בתיק משהו.
    גם מהנסיון שלי הוצאתי והחזרתי כמה פעמים גרמים בודדים בביצים בשקית אטומה לגמרי לריח ולא קרה כלום.
    אבל זה מסוכן ועקרונית עדיף לא לקחת את הסיכון.
    אני לא יודע לגביו יוון ספציפית.

באופן כללי אני חושב שעדיף לא להביא כלום ולהתארגן במקום עצמו - זו גם חוויה בפני עצמה ללכת לעיר ככה, למצוא איזו כיכר מרכזית, להתיישב להסתכל מסביב. אם יש צעירים / כושים (סליחה על הביטוי) / ערבים - אפשר ללכת אליהם ולשאול אם הם יודעים איפה אפשר לעשן משהו.
    לדעתי ביוון גם בחופים וגם בכיכרות מרכזיים לא אמורה להיות בעיה למצוא משהו

3. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    אל תעשה את זה. אל.
    אתה חושב שהבודקים בנמל התעופה טיפשים? אל תחשוב אפילו בצחוק לקחת איתך שום דבר!
    לא מבינה למה לקחת את הסיכונים האלו ולהסתכן בתיק פלילי+מעצר+פספוס של הטיסה שלך.

4. joes58499

joes58499 חבר חדש

לייקים:
    0
    אחלה חומר, אחלה שרות
    חפש בטלגראם רודוסגראס כיוונים רודוס יוון
    https://t.me/rhodes_direction

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!