1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

יעוץ איזה זן מתאים להצרכים שלי

הנושא בפורום 'זני קנאביס' פורסם ע"י simchaleh, ‏19/8/14.

1. simchaleh

simchaleh חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם.
    אני רוצה להתחיל לגדל בשביל שימוש עצמי, ואני צריך קצת כיוון וחבת דעת ממכם על איזה 3 או ארבע זנים לנסות לגדל בבית. (אני חושב להזמין סה"כ משהו כמו רק 3 או ארבעה זרעים מכיוון שזה לשימוש עצמי)

קודם כל. מה שהכי חשוב לי שזה אותו הדבר לכל הזנים, שאני לא רוצה את הסוג שזה סטלה פיזי.אני לא רוצה את הסוג שמשפיע חזק על הגוף או עושה אפקט אפרודיסיאק. אז תזכירו שזן כזה, לא על הרשימה שלי.
    אכשיו נתחיל:

מה שאני מחפש זה:

צמח אחד: שיהיה אם האפקט של פשוט שמחה, זה שעושה החיוך הענק הזה שאנחנו מכירים. אבל בלי בילבולים וראש שרוף. שזה יהיה טוב לבעמצע היום ותיפקוד.

צמח שתיים: שיהיה אם האפקט טרייפי כזה. אני זוכר כמה פעמים בעבר, שאיישנתי דברים שהיה כמעט כמו לקחת טרייף. איזה זן נראה לכם מתאים?

צמח שלש: משהו שמתאים לכאבי ראש סינוסים ונפיחות באוזניים? יש לי בעייה אם כאבי ראש של שנים, והבנתי שיש זנים שיכולים ליהות מתאמים לזה?

צמח ארבע: איזשהו זן שיש את האפקט של creeper. שאתה מעשן אותו, ולא מרגיש כלום לכמה זמן, ואז פתאום בום!

אני צריך לציין, שהגידול זה בפנים בתוך הבית, ואני פעם ראשון, אז חשבתי מן הסתם, שהכי מתאים זה הautoflowering.

אני ישמח מאוד לחוות דעתכם! תודה!

2. deleted5

deleted5 Banned

לייקים:
    0
    אני גם בדיוק מחפש זן לגידול כניראה שאני יזמין northern light/+ Speed - Sweet Seeds ובנוסף מקבלים זן מתנה אני יקח את הבינג בנג נראלי

מה שאתה מחפש זה סאטיבה אני אישית מעדיף אינדיקה או משולב הייתי ממליץ לך לא ללכת רחוק ולנסות לגדל 4 צמחים
    תתחיל ב2 שתצבור קצת ניסיון אני למשל היה לי כמה זרעי קססה אז אני מתאמן עלייהם עד שאני יזמין
    ואתה מתכוון להזמין רק זרע אחד מכל סוג ? עדיף לך להזמין כמה עם לא תצליח להנביט או שהם ימותו

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!