1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מישהוא מצא פעם צמח?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י דודה, ‏3/10/16.

1. Cinderrela 99

Cinderrela 99 קנאביסט

כן אני לא מצפה שפשוט אנשים יחליקו את הרעיון שמצאו כמה שתילים בחוץ.
    אבל אני לעולם לא הייתי נוגע בצמח של מישהו אחר, הוא הלך והביא לשם מים הוא קנה וטיפח אז למה שאני פשוט ייקח לו ?

jessy-khalifa ו-אתנול אוהבים את זה.
  2. grower420

grower420 קנאביסט

מה ששנוא עליך אל תעשה לחבריך
    אל תאמר גם לי יקחו אם ימצאו אז אלך לחפש ואקח בעצמי. תאמר זה יהיה ממש מבאס אם מישהו יקח לי את העציץ שלי על כן לא אקח למישהו אחר את שלו.
    חייבת להיות אחווה הדדית בין מגדלים וזאת חובה אתית מצידך בתור מגדל למנוע עקיצה של עציצים ובכך למגר את התופעה.
    מעבר לכך אתה רוצה לעשן ? תגדל .
    אתה כבר מגדל ? אז זה כבר חזירות לחמוד את של האחר וחוסר רגישות לעשות את זה למרות שאתה יודע כמה רע תרגיש אם ידפקו לך את העציץ.

jessy-khalifa, MrT ו-Cinderrela 99 אוהבים את זה.
  3. DrGreenTumb

DrGreenTumb קנאביסט

וואלה אם אני תופס את הזין שדפק לי את העציץ

חחחחח

jessy-khalifa אוהב/ת את זה.
  4. jessy-khalifa

jessy-khalifa קנאביסט

ברצינות? תחשוב שמישהו מגדל ארבע עציצים כל עציץ 21 ליטר אתה קולט את הכמויות מים אדמה וכל הציוד שהוא לקח? את הסמן שהוא השקיע? ואתה פשוט רוצה פאקינג לבוא ולקחת לו?! בטענה שגם ככה היו עושים לך? אז שהוא שמצאצי עציץ יפה וענק ולא נגעתי בו...לא עושים דברים כאלה

ashi אוהב/ת את זה.
  5. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

אולי איזה פרח, אבל בחיים לא את הכל!!!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!