1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

סינטזה של קנאביס

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י deleted4, ‏21/1/14.

1. deleted4

deleted4 Banned

לייקים:
    0
    איך בדיוק מסנטזים THC מהקנאביס...?
    מדובר בתהליך מורכב מאוד שצריך בשבילו תואר בכימיה או בתהליך קצת יותר פשוט...?

נגיד הזמנתי את הזן של ה White Window וגידלתי אותו כמו שצריך עכשיו אני רוצה לסנטז ממנו את ה-THC שלו ולרסס אותו כדיי להעצים את ההרגשה של הסטלה.

למה סחורי סמי הפיצוציות לא עושים את זה בדרך הזאת? למה הם צריכים להשתמש באציטון ובכל מיני זבלה?
    למה לא להשתמש בTHC טהור ופשוט לרסס אותו על הקטורת וזהוא. הרי זה עדיין רק קטורת אפילו שריססו את זה ב THC.

2. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    יתכן וזה מכוון ואני מסטול להפליא כרגע, אך מאוד מתקשה להבין אותך. קנאביס איכותי נסחר בכ-100 ש"ח לגרם. אותו קנאביס איכותי מכיל כ-%15-%20 thc - הרכיב הפעיל העיקרי. למצות, לבודד ולהעביר לחומר צמחי אחר לא יהפוך את החומר לזול יותר. סמי פיצוציות משתמשים בחומרים סינתטיים - תוצר מעבדה, אשר זולים בהרבה.

3. deleted4

deleted4 Banned

לייקים:
    0
    אני מתכוון האם יש דרך להכניס שהיהי בכל מנה של 100 גרם יותר מ 40% thc הרי אני מרסס על הקנאביס שנותר עוד thc שסונטז.
    זה לא אמור בעצם ליצור קנאביס שהוא יותר מרוכז ומחוזק?

קיים בכלל שיטה כזאת?

4. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    ניתן להוסיף thc וקנאבינואידים נוספים לפרחי קנאביס באמצעות ריסוס, טבילה וציפוי במיצויים כאלו ואחרים. העניין הוא שאת המיצויים מכינים מקנאביס, ושוב, קנאביס יקר. להכפיל את כמות הרכיבים הפעילים לכל הפחות יכפיל את העלות. ישנם מוצרים גם מעל 40%.

5. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    יש כאלה שלוקחים את האבקנים (מה שעושים ממנו חשיש, לפני שזה נדחס לבלוק) ומפזרים על הפרח\למעלה של הראש של הבאנג\גויינט
    זה עושה את החומר יותר ממסטל אבל אם אתה שואל אותי זה ביזבוז כי קשה יהיה לשרוף את הכל 100%
    עדיף כבר להכין שמן ריק סימפסון או שהו בסגנון

ד"א מה שאתה מתאר זה מה שעושים לסלביה דיוינורום, כשאתה רואה שרושמים סלוויה מחוזקת פי 5 זה אומר שהכינו מיצוי של החומרים בסלוויה וריססו אותם על העלים היבשים שאתה תעשן בכמות פי 5 ממה שיש בעלה הטבעי

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!