1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה בקבלת רישיון לקנאביס רפואי לאנשים שזקוקים לזה

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י stonerhipster, ‏11/7/19.

1. stonerhipster

stonerhipster חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום אני ראיתי בפורום הרבה אנשים שנתקלים בתהליכים של הוצאת הרישיון לקנאביס רפואי ויצא לי להיתקל בחברה שעוזר לאנשים שצריכים לקבל רישיון קנאביס רפואי לפי הקריטריונים לעבור את התהליך עד לקבלת הרישיון החל מ

בדיקת זכאות לרישיון לקנאביס רפואי- ללא עלות או התחייבות!
    התחייבות לזמן הקצר ביותר לקבלת רישיון לזכאים.
    שקיפות מלאה לאורך כל התהליך עד קבלת הרישיון.
    בניית תיק רפואי מלא.
    הכוונה והנגשת הרופא המתאים לכל זכאי.
    חידוש רישיון לקנאביס רפואי

והכי חשוב עוזרת בכל הבירוקרטיה שאותם חולים נתקלים בא בתהליך של קבלת הרישיון לקנאביס אתם יכולים להתייעץ איתם בטלפון בחינם אינה קישור ליצירת קשר עם החברה https://bit.ly/2XEMzrf

2. alongold

alongold קנאביסט

לייקים:
    78
    יש את הקריטוריונים במלא מקומות ברשת איזה מחלות או פגיעות גופניות מזכות בקנאביס רפואי
    לפי התוואי, הבדיקה הזאת זה שטויות, קודם כל איזה תהליך תשלחו אותו לרופא כאב, מה תעשו תקחו אותו במסוק לדוקטור שיתן רשיון, כל אחד שנותן לכם כסף על כלום יכול לעשות את זה לבד, הוא עדיין יצתרך ללכת לרופא כאב שנה., הוא עדיין יצתרך לעבור סשנים לא מוצלחים עם משככי כאב אופיאדים ותרופות ארוכות טווח. ועדיין לחכות לאישור כי אתם לא יכולים להבטיח שזה יתקבל, מי שרוצה קנאביס קיבל כאן עכשיו על רגל אחת את כל המידע בלי לשלם שקל ואני מוכן לפרט מעבר לכל דורש. כל שקל שלוקחים מחולים על אוויר מעצבן אותי. לכו מכאן לכו

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!