1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עישון קנאביס - דפיקות לב מהירות , מחשבות וחרדה .

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י anxiety, ‏21/4/22.

1. anxiety

anxiety חבר חדש

לייקים:
    0
    אז אהלן חברים אני בן 25 ,
    אחרי תקופה של מחשבות .. החלטתי לבוא ולשתף לגבי הבעיה אפשר לקרוא לזה ולנסות להגיע לפתרון או הבנה :)

אז ככה ,
    אני אמנם לא מעשן קנאביס מאתמול עשנתי רציף כמה שנים טובות סביבות ה3-4 שנים ואז הייתה הפסקה די ארוכה ופה ושם גיונט פה גיונט שם לא יותר מזה ..

הייתה לי תקופה מאד ארוכה שהייתי מעשן באנג הכל היה בסדר גמור תקין ללא שום בעיה .

אחרי תקופה שהחלטתי לצאת להפסקה ולא לגעת בקנאביס החלטתי לחזור במינון מאד נמוך כמובן מה שהיה בעבר ..
    עכשיו בכל עישון שהיה לי אך ורק בגיונטים ולא בבאנג , תמיד הייתה לי תחושה פחות טובה ..

עכשיו אתאר את התחושה כל פעם שהייתי מדליק גיונט אם זה לבד או עם חברים תמיד אחרי ממש כמה שאחטות הייתי מגיע למצב שאני מתחיל להרגיש זיעה ביידים דפיקות לב שמתחילות להתגבר כמובן מניסיון העבר הבנתי שזה משהו בראש וישר התחלתי לדבר עם עצמי ולהגיד שהכל בסדר זה כמובן נרגע לאט לאט אחרי ששמתי את הגיונט בצד ..

עכשיו אני תוהה לעצמי למה זה קורה ? ממה זה מגיע ?
    עברתי בעבר איזושהיא טראומה אבל בכל השנים שעשנתי לא קרה לי אף פעם תחושה כמו שתיראתי ממש פה למעלה .

עדיין לא דיברתי עם איש מקצוע לגבי זה או בצעתי איזושהיא בדיקה רופאית לגבי זה .

עכשיו בתקופה האחרונה אני לא מעשן בכלל לא נוגע בקנאביס משהו כמו 8-10 חודשים כבר .

אבל תמיד רציתי לדעת למה קורים לי הדברים האלה וממה זה נובע ?

אשמח לטיפים לסוג עישון אחר אולי אידוי או כל דבר אחר שתוך כדי עישון אני לא אגיע למצב כמו שציינתי כי זה לא נעים בכלל .

** לא יודע כמה זה חשוב אבל אציין בכל מקרה , בערך מתחלת הצבאי שלי קצת לפני עישנתי סיגריות וכשנה + אחרי שהשתחררתי הפסקתי לעשן טבק , אבל בשימוש בקנאביס כן הייתי מערבב קנאביס וטבק . **

תודה לכולם על העזרה ועישון נעים :)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!