1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קצת על הלפני ואחרי שגיליתי עולם

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י ציפה דריפה, ‏7/1/20.

1. ציפה דריפה

ציפה דריפה חבר חדש

לייקים:
    2
    קודם כל אני רוצה לשתף אתכם בחוויה הראשונה והשנייה שלי, ואשמח לתשובות כנות, ולא ״אם אתה חושש אז אל..״ כי זה לא המצב ואני לא שם.
    אז נפגשתי עם המולקולה של הופמן שבוע שעבר פעם ראשונה, לא היה משהו, הייתי אקסטרה זהיר(חצי קרטון ושעתיים אחרי חצי, בבית כשהיה גשום ,מכאן המינימום חוויה ומיצוי הקרטון).
    מה שכן ידעתי שאני דלוק, הכל התבהר ותובנות של גורו(לא צריך להסביר) הציפו אותי לאורך כל הטריפ.
    בפעם השנייה, אתמול, דחפתי כבר קרטון(120,130 מיקרו.. הקטן בקיצור) עם חבר שבדיעבד הוא המושלם לדחוף איתו קרטון. שם כבר הבנתי שאני בטריפ והדברים היו ממש בהירים, הכל היה מושלם והסתובבנו כל היום בחוץ, במזג אוויר חשמל, דיברנו עם אנשים והצלחנו לקרוא אותם עוד לפני שסיימו או התחילו לדבר.. בקיצור, כל האלמנטים שיחקו לטובתנו והיום, בוקר אחרי, אני מרגיש טוב מתמיד, צלול(להבדיל מהדאון של מוקי והספידים).
    לפעם הבאה(שלא תקרה בקרוב אבל תקרה בלי צל של ספק, הדבר הכי טוב שעשיתי בחיים שלי), אני רוצה כבר לראות דברים שלא ראיתי, לחוות הזיות שבחיים לא חוויתי, לקחת את הטריפ שלב קדימה, להיכנס לסרט עלילה יותר מטורף, ומי יודע.. אולי אזכה לשבת על סיגריה קפה עם גיבור ילדותי, ג׳ון סינה (יהיה חלומי המתוק גם בקבר).
    מהי הכמות שלדעתכם, אחרי החוויה מה- 120 בערך, אני צריך לקחת בפעם הבאה, בשביל לנשום את הטריפ המושלם שתיארתי למעלה? או אפילו קצת ממנו?

2. ציפה דריפה

ציפה דריפה חבר חדש

לייקים:
    2
    ובבקשה, הבנתי ש״המולקולה של הופמן״ נכחדה יחד עם אנשי שנות האני יודע כמה.. בהתאם למשאבים הנוכחים אני מתכוון.

הארון ו-אליהו 33 אוהבים את זה.
  3. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    זהירות אח יקר, שמור על עצמך ותלמד על החומר וכל מה שקשור אליו.
    אני לא בא מתוך רצון לכבות לך את האושר והאופוריה מהחוויה חס וחלילה. אני יודע בדיוק מה עבר עליך :)
    הבעיה היא שמרווח הזמן שלך בין הטריפ השני לראשון לא היה מספיק.
    פסיכדלים כדוגמאת לסד יוצרים טולרנס(סבילות לחומר) שלוקח לה שבועיים להתחדש.
    מה שאומר שאם היית מחכה עוד שבוע ואוכל עם החבר את ה120 מייקרו היית טס הרבה יותר גבוה ורחוק. ככה שלהעלות מינון ישר על הפעם השלישית יהיה לא אחראי מצידך בכלל, במיוחד אחרי שלא באמת חווית 120 מייקרו כמו שאמרתי.

אז קודם כל, קח זמן עכשיו, תעכל את החוויה, תמשיך בחיים ותהנה ממה שלמדת.
    חייבים זמן כדי לעכל הכל ולהפנים, עוד חודש חודשיים או אפילו יותר יהיה עדיף - תתנסה שוב ב120 מייקרו, כשאין לך טולרנס, ואז תבין איך קרטון שלם של אסיד מרגיש באמת.
    רק אחרי החוויה הזאת אתה תוכל להרשות לעצמך להעלות במינון. גם אז לא הייתי עולה מ170 מייקרו. קפיצות של 50 בלבד כל פעם. כי כל 50 במינונים האלה הוא עולם שלם.

קנאביס וצדק אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!