1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה בקשר לחידוש רשיון קנאביס

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י אבי999, ‏18/5/22.

1. אבי999

אבי999 חבר חדש

לייקים:
    0
    אז ככה,אני חבר מכבי ויש לי רשיון כבר 6 שנים
    עד לפני שנה הייתי מקבל את החידוש דרך מרפאת כאב באסותא-הייתי נפגש עם הרופא והוא היה שולח בקשה לחידוש הרשיון למשרד הבריאות ומשרד הבריאות לאחר שהייתי שולח להם מסמכים רפואיים רלונטים היו מנפקים לי את הרשיון והמרשמים.
    לפני שנה הוחלט שמשרד הבריאות לא מוכן עוד לעבוד עם אסותא ואולצתי לחפש רופא פרטי מהרשימה של הרופאים שיכולים לנפק רשיון ממשרד הבריאות,בחרתי אחד מהרשימה,הייתי אצלו אתמול,הוא חידש לי את הרשיון ללא שום בעיה אך רק לחצי שנה.
    כששאלתי אותו למה רק לחצי שנה?הרי עד היום היו מחדשים לי כל פעם לשנה הוא ענה לי שזה היה לא תקין ואני חייב לבוא לביקורת פעם בחצי שנה לפי החוק ולכן הוא יכול לחדש רשיון כל חצי שנה ולא כל שנה.
    עכשיו נוצר מצב שלא רק שאני צריך לשלם לרופא פרטי,אלא אני צריך לשלם לו פעמיים בשנה(נזק כספי לא קטן).
    רציתי לדעת האם זה ככה אצל כולם או שהרופא הזה מחרטט אותי?
    אם הוא אכן חרטטן בשביל למצוץ ממני כסף פעמיים בשנה ויש רופאים שמאריכים גם לשנה אשמח לדעת מה השמות שלהם(באזור המרכז).
    תודה;)

2. Tom Sheldon

Tom Sheldon חבר חדש

לייקים:
    0

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!