1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שוב פעם אותה שאלה האם זה ירק?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י idoido, ‏28/8/15.

1. idoido

idoido קנאביסט

ככה קיבלתי את זה נראה כמו ירק אבל הריח לא מזכיר לי ירק אלה תיי וכשאני שורף עם מצית מזכיר ירק

נערך לאחרונה ב: ‏29/8/15
  2. Cannabush

Cannabush קנאביסט

מה זה החרא הזה מאיפה אתה מביא תדברים האלה
    מלא בענפים ובאמת נראה כמו התה שיש לאמא שלי בארון

דודה אוהב/ת את זה.
  3. idoido

idoido קנאביסט

התארגנתי מילד שאני מכיר ואני בדרך כלל לא מתארגן מימנו כי יש לי כיוון אחר אבל הוא לא היה זמין פוחד לעשן את זה

4. אויב המשטרה

אויב המשטרה קנאביסט

נפלת על חאשב חברי היקר תמסור לדילר הזה שלך שזה חומר באיכות ירודה ומערבים ראיתי כבר דברים יותר יפים

5. מומין טרול

מומין טרול קנאביסט

נראה כמו קנאביס, באיכות לא גבוהה

6. Mishka420

Mishka420 חבר חדש

אם היו מביאים לי דבר כזה ביד, הייתי זורקת את זה על הסוחר בחזרה

7. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

בחייאת כמה שילמת על זה??
    סתם מסקרן אותי כמה חוצפה יש לדילרים היום..

8. אויב המשטרה

אויב המשטרה קנאביסט

נראה לי שעשו פה קטע ולקחו את השאריות של הגזם מהקציר האחרון יבשו אותו ונתנו נגיעה של קצת פרחים כדי לחסוך בחומר ופשוט מוכרים את זה לאנשים תאוריה שלי

מומין טרול אוהב/ת את זה.
  9. Dr.hydro

Dr.hydro קנאביסט

זה נראה כמו קנאביס מהתחלה שהייה לא טוב עולי נרטב או משהו ומה שעסו זה לקחו את כל הבררה אים כמה באצים קטנים ריססו על זה משהו דביק כמו קוקה-קולה לדוגמה והדביקו גושים.
    הרבה זמן לא ראיתי חרא כזה.

10. short rider

short rider חבר חדש

נראה כאילו הדביקו על זה קינמון P:
    כבר עדיף לא להתארגן עם כזה חרא

11. cannabisnaut

cannabisnaut קנאביסט

לטעמי זה קנביס ישן שכבר התפורר לכן אל תצפה לאיכות, אני הייתי מנסה למצות את זה עם אלכוהל 96% אולי תקבל כמה גרמים שיעבדו יותר טוב אבל לא שווה את המחיר והתהליך.

12. idoido

idoido קנאביסט

מרוב שעישנתי וואלה שכחתי לענות פה
    שמעו זה היה נראה חרא לא יודע מה זה מריח כמו גראס וכשאני מעשן נודר זה העיף לי תמוח זה היה חזק זה היה אחלה של דבר לא יודע מה עישנתי אבל הריח כמו גראס נראה כמו גראס אז ....
    היה באמת נדיר וואלה סטלות טובות לפני השינה מה שכן זה נורא עייף אותי אחרי שההשפעה עברה

קנאביo אוהב/ת את זה.
  13. קנאביo

קנאביo חבר חדש

או שזה גראס מאוד גרוע, או שזה ערבוב אידיוטי כמו דמיאנה, הרבה אנשים מוכרים דמיאנה עכשיו בטענה שזה משהו ממסטל פיצוץ, אבל זה בסך הכל צמח שחוקי בישראל ואם מעשנים אותו הוא מביא ראש טוב ועושה אותך חרמן ברמות מטורפות.
    אני אישית לא ממליץ לקנות דמיאנה כי מדמיאנה חלק גם עושים נייס גאי, יכול להיות שתקבל דמיאנה עם ריסוסים או חומרים לא טובים

שורה תחתונה, אל תדבר עם הדילר הזה יותר

14. קנאביo

קנאביo חבר חדש

חחחחחחחחח לפי ההשפעות שאתה מספר זה נשמע באמת כמו גראס

15. arturiop

arturiop חבר חדש

מה זאת אומרת למצות?

16. cannabisnaut

cannabisnaut קנאביסט

לעשות "שמן" "ווקס" מצמח הקנאביס כמו חשיש למעשה, תעשה גוגל על : cannabis iso

17. אוכלדלקות

אוכלדלקות חבר חדש

זה נראה כמו נייס מעורבב עם קצת ירוק בשביל שלא תדע או שמישהו פשוט מכר לך את כל הענפים והקקה שנשאר ממהירק שהוא גזם,בשני המקרים לא היתי נוגע בזה בצחוק אחי תעיף את זה לקיבינימט עדיף כבר להישאר סח

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!