1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שמישהו יסביר לי רגע איך בונים אוהל בצורה הכי טובה שאפשר

הנושא בפורום 'עיצוב חדרי גידול ואביזרים' פורסם ע"י Dan d, ‏17/5/16.

1. Dan d

Dan d חבר חדש

לייקים:
    7
    אני רוצה לעשות לי עצמי אוהל אבל כמו שצריך באמת .. מבחינת מחיר אני מכוון לסביבות ה4 אלף .. כמובן שאם אני קונה הכל פה בחנות 4 אלף זה כלום אבל גם אשמח לדעת מה אתם חושבים על להזמין כל חלק בנפרד מבאיביי

אז מדובר על אוהל של 120 על 120 וגובה רגיל משהו כמו 2 ...
    אני רואה באיביי אוהלים החל מ500 600 שקל שבתמונה נראים טוב מאד כמו מה שמחזיקים פה בחנות פשוט חברות לא מוכרות ...
    יש משהו מיוחד שצריך לדעת או שכל אוהל יעשה את העבודה ?

ומבחינת תאורה ... בחנות המליצו לי נורה של 600 וזהו .. יש טעם להוסיף עוד תאורה חוץ מזה אולי לדים קטנים פלורוסנטים משהו או שזה לא עוזר ?

רק נסגור את הפינה של האוהל והתאורה ואז אני יפתח אשכול חדש של מפוח וקול טיוב והלאה והלאה שבסוף אני יעשה תקציר מסודר שיעזור לכולם כי אני ממש לא מבין בזה ואין כאן שום מדריך ואני רואה שהרבה כאן נודדים באפלה

2. המגדל המתחיל

המגדל המתחיל חבר חדש

לייקים:
    19
    תשמע אני קניתי ארון גידול של 90*90*170 עם כל הציוד ועלה לי 2700 וזה מהרגע להרגע . אתה לא צריך לחכות שזה יגיע ולגלות בכלל שבסוף זה לא בדיוק מה שאתה צריך אתה רוצה משהו טיפה יותר גדול וגם התקציב שלך יותר גדול לך לכל חנות הידרו ליד הבית ותגיד להם שאתה רוצה להתחיל לגדל תבוא בגישה חיובית . כשאני קניתי המוכרים טוב טוב ומאוד מהר הבינו שאני קונה בשביל זה ודיברו איתי פתוח לגמרי( לא כמו שרשום פה באתר ושזה מלחיץ את המוכרים כי הרי דיבור על קאנביס הוא אכן מותר על פי חוק ) ועזרו לי בכל מה שאני צריך בלי לתפור אותי . ואם אתה מעוניין לראות מה היה בערכה שאני קניתי אז הנה תמונה http://i.imgsafe.org/c7716b8.jpg מקווה שעזרתי ותהנה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!