1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שמן כשות.

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י Pandora's Box, ‏5/7/14.

1. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    אז כן, אמנם לא מדובר בחומר פסיכדלי, אבל לא מצאתי מקום טוב יותר לכתוב בו.
    כשות, אחד מהצמחים שמוסיפים לבירה, מה שמקנה לה את הטעם המוכר וההשפעה המרגיעה.

בארץ ניתן לקנות את הכשות ככה כמו שהיא למטרת יצור בירה וכאלה, אבל השימוש בה לא נוח ומצריך כמויות ענק של כשות שאותם יש להשרות במים, והתוצאה לא בשמיים.

יצא לי במקרה לראות באתר הטיפשי הזה שנקרא פטריית הקסם שהם מוכרים שם תמצית שמן כשות .(http://www.magicmushroom.co.il/תמצית-שמן-כשות-Hop-Extract-Oil.html)
    בעקרון אני מאוד רוצה לנסות אותו בתור חומר מרגיע מדיי פעם בשעת הצורך.
    לא כתחליף לגראס, לא ביחד עם גראס, פשוט בתור חומר מרגיע גוף ונפש .
    מישהו אולי הזמין את המוצר וניסה ויכול לתת חוות דעת?

2. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    אין לי מושג על שמן כשות אבל לפי מה שהבנתי הווילד דגגה (wild dagga) באמת עובד כמרגיע. הוא נמכר בפטריות הקסם אבל גם תוכל למצוא אותו ברחבי הארץ, הוא מאוד נפוץ. אם אתה מחליט לנסות רצוי לעשות לו מיצוי אלכוהול. בלי מיצוי הוא לא תמיד משפיע לפי מה שהבנתי.

3. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    אני לא מחפש תחליף עישון או היי כלשהו , בשביל זה יש קנאביס.
    אני מעוניין בשמן כשות לצורך "הרגעה" ללא היי . זאת אומרת מצב רוח סבבה ולא יותר מזה. הרגעה למערכת העצבים. ללא שום שינוי קטן ופסיכואקטיבי.
    לא הצלחתי למצוא שום מידע נורמלי לגבי זה. מקסימום נבזבז 70 ש"ח לחינם..

4. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אני מעולם לא שמעתי שהצמח כשותית (ידוע בטעות בתור כשות) הינו בעל השפעה מרגיעה.

אני כן יודע שכשותית שייכת למשפחת הקנאביים (המשפחה של קנאביס) יכול להיות שזאת טעות שהשתרשה בעקבות עובדה זאת.

5. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    ""הרגעה" ללא היי . זאת אומרת מצב רוח סבבה ולא יותר מזה. הרגעה למערכת העצבים. ללא שום שינוי קטן ופסיכואקטיבי." אני חושב שכרגע תיארת את ההרגשה שווילד דגגה נותן. אבל אני אומר את זה לפי חוויות של אנשים שקראתי, לא מניסיון אישי.

6. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    אז אני אגיד לך שמי שכותב חוויות באינטרנט על ויילד דגגה וכל הכאילו סמים האלה הם בדר"כ אנשים שלא מעשנים קנאביס בכמויות בקבוע. זה לא יזיז ולי באמת וזה פחות בריא ובדוק מדעית לעומת כשות או באמת נכון לומר כשותית (כמו שאגרונום אמר).
    כשותית ידועה כמרגיעה של מערכת העצבים, ובמינון לא מוגזם שלה אין כל תופעות לוואי.

ואגרונום, בשבילך:
    כשותית - hops - מכילה טאנינים, חומצות פנוליות, פלבנואידים, ויטמין b קומפלקס, מגנזיום ואבץ. מרגיעה, נוגדת עוויתות, משככת כאבים, מפחיתה מתח, מונעת חוסר מנוחה ודאגנות יתר, מונעת הפרעות שינה מסייעת להירדם, מטפלת בבעיות עצבים הגורמת להפרעות שינה ולכאבי ראש, מפחיתה חרדה ודאגות יתר.

7. Ronenamos

Ronenamos חבר חדש

לייקים:
    12
    היי פנדורה,

האם התנסית בזה ?
    אם כן מהי ההרגשה ?

8. cannabisnaut

cannabisnaut קנאביסט

לייקים:
    32
    אני אישית לא ניסתי,אבל מאמין שזה אפילו לא כמו 20 טיפות של רגיעון במכה אחת מתתחת ללשון ויש בו גם כשותנית בין היתר. אגב אני אוהב לשלב אותו תוך כדי שימוש בירוק בתוספת אסיוול(ואליום) אחד או יותר... השפעה אופורית חזקה וסאטלה נטולת פראנויות בכל מצב.

9. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    ולריאן, נמכר בבתי מרקחת ללא מרשם.

10. cannabisnaut

cannabisnaut קנאביסט

לייקים:
    32
    רגיעון של הדס בטיפות יותר חזק מנסיון.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!