1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אז מתי הייתם קוצרים? (תמונות)

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י darker, ‏29/5/14.

1. darker

darker חבר חדש

לייקים:
    0
    אז מי שזוכר זוכר..
    שתי בנות, האחת על פי כל מה שכתוב על הזן הזה (רויאל פלאש של נירוונהhttp://www.nirvanashop.com/en/feminized-marijuana-seeds/794-royal-flush-feminized-5-seeds.html) נכנסה ממש עכשיו לתקופה של הקציר.
    אני מצרף תמונות ותגידו מה אתם חושבים
    קחו בחשבון דבר אחד, זהו זן סאטיבה דומיננטי (וזה הגדרה עדינה לפי מה ששמעתי), ולכן אני רוצה לקצור אותו בשלב שהוא עדיין מלא בTHC לפני שהוא מתחיל להתפרק (סליחה אם המינוחים שלי לא מדוייקים)

עצות?
    IMG_0226.jpg IMG_0227.jpg IMG_0228.jpg IMG_0229.jpg

2. DRFLOWER

DRFLOWER קנאביסט

לייקים:
    16
    העצה הכי טובה שאני יכול לתת לך היא......קנה מיקרוסקופ !!!!!
    מהתמונות אי אפשר לדעת כלום. יש לך פריחה חדשה בכמות כדולה, והעלים לא מראים כיסוי מסיבי של טריכומות.
    טריכומות הן המפתח לתזמון הקציר - הצמח נראה מדהים וחבל לפספס דווקא בקו הסיום. אל תבקש עצות לקציר על סמך תמונות של הצמח.
    בדוק אותו במיקרוסקופ, וברגע שהטריכומות יגיעו למצב הנכון תקצור. לא דקה לפני.
    אתה עלול לגלות שיש לך צמח יפהפה שלא נותן שום פוטנציה רק כי קצרת אותו מוקדם מדי על סמך עצה של מישהו שאולי לא ממש מבין מה הוא מייעץ.
    חבל....
    בהצלחה.

3. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    כן מה שהבחור מעליי אמר זאת העצה הכי טובה שאפשר לתת
    עוד קו מנחה זה לראות מה אומרים עליו בחברה (נירוונה במקרה הזה) מבחינת 'זמן פריחה',
    אם רשום לך לדוגמה בין 10-12 שבועות זה החלון שלך באופן כללי, תוסיף שבוע לפי דעתי (לא מנסיון אישי אלא) כי החברות לא תמיד מדייקות ולפעמים בכוונה כדי 'למכור' את המוצר (כמו שלדוגמה נתוני הthc לא תמיד מדוייקים ומוסיפים להם כמה אחוזים) .

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!