1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

איזה סוג מתאים לי?

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י ט@לי, ‏6/7/20.

1. ט@לי

ט@לי חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום, אני סובלת מפוסט טראומה PTSD, חוסר התמצאות במרחב וזמן, בעיות זיכרון , כאבי גוף, חריקת שיניים בלילה, דיכאון קליני... מזמן קניתי חומר (בשחור) שנורא עזר לי, הרגשתי חדות מחשבה, הצלחתי להתמצא במרחב ופתאום היה לי תחושת זמן, הרגשתי אנרגטית. בקיצור הרגשתי שאני מתפקדת כמו בן אדם נורמטיבי :)))) זה היה מדהים! מאז אני מחפשת את החומר, אני לא יודעת מה הסוג של הקנאביס, אני רק ודעת שזה היה סטיבה מעוררת עם משכך כאבים. ברכה לעונים :)))

2. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    בהחלט נשמע כסאטיבה חזקה! בעיקרון הייתי מתנסה בזני ה-Haze למיניהם, למון הייז למשל הוא מעורר מאוד וגם sour diesel אנרגטי במיוחד.
    אתר ליפי ממיין זנים לפי מגוון קריטריונים, ובקישור הזה תמצאי רשימה של 22 זנים נוגדי דיכאון.

מההודעה נשמע שעישנת רק פעם אחת... האם זה באמת המצב?
    אשמח אם תוכלי לפרט מעט יותר על ההתנסויות שלך עם הצמח, וגם מעט על אופן הצריכה (אידוי? עישון? נקי? עם טבק? מהר? לאט?)

ההמלצה הכללית שלי להעדיף נקי ולקחת כמות קטנה מכל זן חדש שאת מנסה, אם הוא עשה לך טוב תגדילי את הכמות.
    סאטיבה = אנרגטי יותר, השפעה רגשית+שכלית חזקה יותר, עלול למנוע שינה, עלול לעורר חרדות.
    אינדיקה = מרגיע יותר, השפעה גופנית מורגשת יותר, יעיל יותר נגד סטרס.
    היברידי = זנים שמקורם הגנטי מגוון ולא מאפשר סיווג גנטי כאינדיקה או סאטיבה, לעיתים יסומן כ"סאטיבה דומיננטי" אם יש רוב לסאטיבה במקור הגנטי. לעיתים ההיברידי יסווג כאינדיקה או סאטיבה לפי אופי ההשפעה שלו.

דגש חשוב: עוצמת ההשפעה תלויה בקצב הצריכה, כלומר כמות ליחידת זמן. (לדוגמה, 0.3 גרם בג'וינט שאת מעשנת 20 דקות ישפיע בצורה עדינה יותר מאותם 0.3 גרם בבת אחת בראש של באנג).

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!