1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אמבטיית שמש

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י רונזו, ‏6/2/14.

1. רונזו

רונזו חבר חדש

לייקים:
    0
    שוב שלום
    מסיים שבוע שני ב12/12, סימני פריחה נקביים הופיעו, תודה לכל המזהים והמרגיעים
    מגדל באמצעות cfl warm 105w, אשר מוציא 6000 לומין, ובנוסף שני לדים
    שאלתי היא כזו :
    בימים האחרונים יש שמש טובה, ואני יכול לתת לבחורה 4-5 שעות של שמש ישירה. האם כדאי? אני מעריך שמבחינת הספקטרום והעוצמה זה יותר טוב ממה שאני מספק בארון, אך האם בשלב הפריחה כדאי לשגע אותה עם שני סוגי התאורה ? או שזה רק יבלבל אותה ויגרום להורדת הקצב ?
    תודה לעונים
    אה, ועוד טיפ, החברים קוראים לי מקגיוור ולא בכדי...
    התקנתי מפוח להמנע מריחות בשלב הפריחה, הבעיה היא שההספק שלו נורא גבוה, ובימים האלה, שהטמפ עדיין נמוכות קצת, תנועת האויר שהוא יוצר מורידה מאוד את הטמפ בארון, וחוץ מזה, הוא גם די מרעיש...
    קפצתי אתמול לחנות חשמל ורכשתי דימר לתאורה... המוכר היה סקפטי, אבל אני קצת מבין בחשמל ( כנראה יותר מהמוכר...) התקנתי, עובד! חבל לכם על הזמן, יש לי עכשיו חוגה שאיתה אני יכול לקבוע במדויק את ספיקת האויר שלו!
    מוזמנים לנסות ....

2. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    נשמע מגניב העניין עם החוגה ! רעיון יפה .
    אתה יכול לשים את הצמח 4-5 שעות ישירות בשמש , הספקטרום של השמש הכי טוב שיכול להיות.

3. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    אם אתה שם בשמש רק תדאג להשלים לו את השעות החסרות בנורות, תשמור על ה12-12.
    אבל בתאכלס אני לא הייתי עושה את זה בגלל שקשה לשמור על חיים ושיגרה שצריך פעם ביום להוציא את הצמח בדיוק בשעות מסוימות.
    הקטע עם החוגה באמת נשמע מגניב אז אולי תעשה לנו מדריך קטן עם תמונות של איך לעשות את זה.
    בתמורה נכתיר אותך למקגוויר של הפורום!
    בהצלחה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!