1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אני לא מבין מה קורה איתי כל כךאני

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י vaper, ‏16/9/18.

1. vaper

vaper חבר חדש

לייקים:
    0
    היי, מי שקרא פוסט קודם אני בן 16
    מעשן עם חברים לכיף שלנו
    בזמן האחרון, חברים שלי התחילו לעשן הרבה יותר ואני אהבתי לעשן אז זרמתי איתם..
    פעם היו לי סטלות טובות ואחרי שלא עישנתי תקופה עישנתי שוב בשבועיים האחרונים את הזן בלו דרים מאותו סוחר
    ונכנסתי לסטלה רעה בשני הפעמים אבל סטלה רעה ברמה ממש גבוהה של הקאות ולהתפלל שזה יגמר והפעם האחרונה הייתה לפני 3 ימים.
    עכשיו אני מרגיש פשוט לא רגיל
    תמיד אני מבטיח לעצמי שאני לא יעשן ואז איזה חבר מביא חומר ביציאה אחרי צהריים ומעשנים וזה קרה לי לפחות 3 פעמים מאז (סטלות טובות אבל הרגשה רעה אחריהם, פיזית לא אשמה או משהו)
    פעם הייתה לי תקופה של חרדות לא יודע ממה ולא יודעים כנראה תקופת לחץ והגיל והכל, אני מרגיש כאילו אני בתקופה הזאת למרות שלא קיבלתי חרדה. אני מרגיש לפעמים על הסף אבל זה לא יוצא. אני פשוט מרגיש מתוח
    קשה לי עם הרבה אנשים ורעש
    וזה שאני לא מעשן יכול להיות גם יומיים אחרי
    לפי מה שאני קורא דברים יכולים להתפרץ פתאום ואני ממש מפחד
    אתם ממליצים לי לא לעשן יותר? כי אני לא רוצה אני מעדיף לעשן לעיתים רחוקות ורק רפואי.
    לתקופה הקרובה לפחות לא לעשן אני מניח ועוד משהו? ספורט? אני רוצה לחזור לעצמי כמה שיותר מהר
    תודה רבה

2. Shacta

Shacta חבר חדש

לייקים:
    0
    אני התחלתי לעשן כשהייתי בגילך וקרו לי מקרים בדיוק כמו שאתה מתאר . אתה עדיין ילד אחרי הכל וכנראה שאתה נכנס לסוג של פאניקה אחרי שזה קרה לך פעם אחת .
    הייתי ממליץ לך להפסיק לזמן הקרוב וגם אם חבר או מישהו קרוב אלייך מציע לך תדע להגיד לא .
    מקווה שתחווה סטלות טובות יותר בעתיד

3. JimiHendrix

JimiHendrix חבר חדש

לייקים:
    1
    נשמע כמו דיסוציאציה קלה, זה נורמטיבי לחלוטין גם לחוש תחושה לדיסוציאטיבית מקנאביס לאנשים שסובלים מחרדה.

מאמין שפעם היו לך חוויות טובות יותר עם קנאביס מכיוון ופעם היה בזנים יותר CBD, היום רמות הCBD כמעט ולא קיימות כי רוב הגידולים הם אינדור והזנים מהונדסים גנטית, ככה שמורידים לגמרי את הCBD ברוב הזנים ל0.1.

דבר ראשון אין לך מה לפחד, אתה לא משתגע והכל בסדר גם אם זה מרגיש ככה.

אני ממליץ לך לא לעשן בכלל, וללכת לטיפול קוגנטיבי התנהגותי.

זה יעשה פלאים לחרדה, גם כושר, תזונה טובה, ומדיטציה.

זה יעזור לך לשים קצת דברים בפרספקטיבה נכונה ולאזן את הכימיה במוח.

גם נוירו פידבק יעזור לך מאוד למקרה שקצת קשה לך עם מדיטציות, זה נורא פרקטי וקליל אבל מעט יקר.

האם יכול להיות שעברת טראומה כלשהיא? זה בדרך כלל מפעיל את המנגנון הדיסוציאטיבי.

אגב CBD היום חוקי לחלוטין, ואתה יכול להשיג אותו בהמון מקומות לצריכה בעט אידוי\כדורים\שמן.
    הוא מרגיע מאוד.

שיהיה בהצלחה =]

נחמה אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!