1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

ברצלונה, קופישופס כמו באמסטרדם??

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י nimrodg, ‏17/9/13.

1. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    לצערי הוריי הטילו וטו על נסיעה חוזרת לאמסטרדם, והתחלתי לחפש מקום סטייל אמסטרדם, קופישופס וכו'.
    לא ממש בא לי להתסבך בחו"ל בעניין הזה. עכשיו בא לי לטוס ולהינות לא רק מטיול...
    חיפוש בwebehigh מעלה את ברצלונה בתור אמסטרדם החדשה ומה רק צריך זה לשלם 20 יורו ולעשות סיור ובסופו אפשר להירשם בתור member לקופישופ.
    ולקנות קנאביס ולעשן בלי חשש. למיטב הבנתי אסור לפרסם ולהציג את הקופישופ גם באינטרנט.
    עכשיו מישהו היה לאחרונה בברצלונה? ויודע לתת מידע בעניין
    תודה..

2. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    להסתבך?? בהרבה מדינות אחרות מעניין תתחת למשטרה מאיזה שאחטה ,בהרבה מדינות בעולם גם איפה שזה לא חוקי אתה קונה ברחוב בקלות נגשים אליך סוחרים לבד ושואלים אם אתה רוצה להתארגן אתה פשוט צריך לראות כמו אחד מעשן,

3. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    אז ככה, בברצלונה יפנו עליך הרבה כושים ופקיסטנים ויציעו לך גראס.
    רק אל תקנה מהם בחיים כי מה שהם מוכרים הוא באיכות ירודה נורא, ואני מכיר בחור שנשדד ככה.
    בברצלונה יש מספר לא קטן של קופישופס, לקח לי בדיוק 20 דקות למצוא אחד.
    אתה רק צריך להביא 20 יורו ודרכון שירשמו אותך, ואחרי זה אתה מקבל כרטיס לשנה של כניסה לקופי שופ הזה.
    שוב, זה בעלות של 20 יורו ואי אפשר לעשן בקופי שופ אחרת. וזה תקף לגבי כל הקופי שופס שם.
    בקופי שופס יש מבחר לא קטן של זנים, אבל זה בדיחה לעומת אמסטרדם.
    בכל קופי שופ יש אווירה אחרת, אבל הרוב באווירה חשוכה, פופים, ופלייסטיישנים. הספרדים אוהבים את זה משום מה.
    ד"א אתה חייב להיות מעל גיל 18 כדי לעשן באחד כזה, והם חייבים דרכון לא משנה מה וגם אם אתה נראה בן 45 הם לא ירשמו אותך בלי דרכון.
    אם יש לך עוד שאלות שאל אותי בפרטי :)

4. BibiAlt

BibiAlt חבר חדש

לייקים:
    3
    בפראג התארגנתי מ3 מקומות שונים הכי קל שבעולם אבל לא קופי שופס.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!