1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

גידול גרילה

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י סנופקין, ‏8/5/16.

1. סנופקין

סנופקין חבר חדש

לייקים:
    0
    אני שוב באתי לזיין תמוח קצת כי אני לא רוצה לעשות טעויות אני רוצה ללמוד הכל על הגידול ואז לגדל לי שתי ילדות יפות וחמודות שיעשו לי כיף בבית ובלימודים
    ככה יש לי מספר שאלות אשמח לתשובות
    1 האם כל זרע מקבל עציץ משל עצמו?
    2 האם לילדה יש מחזור גידול 1 כלומר אחרי שהילדה פרחה והגיע זמנה היא לא תפרח שוב?
    3 בגלל שאני מעוניין בגידול גרילה אחרי שהזרע הונבט בהצלחה( הזנב יצא מהגרעין) זה בסדר כבר לשתול אותו בחוץ?
    4 מה אתם חושבים על הרעיון שלי:
    לחפור בור בגודל של הכלי של האוטופוט להכניס את הכלי ולמלא רק את הכלי באדמה הרצויה( חצי קוקוס וחצי חימר) כמובן שאני דואג שהצינור לא יפגע
    5 לגבי המערכת אוטופוט האם אפשרי להכניס את הדשן למים ופשוט "לשכוח" ממנו למספר ימים (כדי לא לעורר חשד)?
    6 לגבי הזן כן כן שוב לגבי הזן תעזרו לי לבחור מהמבחר העצום כי בתכלס שאני נכנס לאתרים אני מרגיש כאילו חזרתי לגיל 6 ואבא שלי לקח אותי לטויזאראס אז אני צריך ככה זן שמתאים לגידול גרילה בלי תלות בעונה כי אין לי זין לחכות ליבול שיגיע באוקטובר יחד עם זאת שגודלו לא יעבור את ה80 סנ ואני צריך זן אחד שמפקס וזן אחד של סטלה כיפית כזאת של חיוכים ולהדבק לספה צה אתם ממליצים?

2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    1. כל זרע בעציץ נפרד.

2. בסיום הפריחה הצמח מת.

3. אחרי ההנבטה ניתן להוציא החוצה.

4. אה... אני לא בטוח שזה רעיון טוב.

5. כעיקרון זה הרעיון, אבל תמיד כדאי לבקר את הצמח.

6. בהצלחה!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!