1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

גידול והזמנה

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י daniel1401, ‏1/7/14.

1. daniel1401

daniel1401 חבר חדש

לייקים:
    0
    אני מעוניין להזמין זרעים של big bang autoflower ולגדל בחוץ סוג של גידול גרילה.
    עכשיו אני רוצה להזמין אבל אני לא יודע מה כתוב על המכתב ואם נגיד אמאשלי תראה משהו חשוד או משהו כזה כי אני בן 16 וההורים שלי חושבים שאני מעשן למרות שהוכחתי להם שאני לא אבל עדיין.
    השאלה היא אם זה בא מכתב לבן ריק או שרשום את השם של החברה משהו מחשיד כאילו ?

וגם אני מתכוון לגדל בפרדס שאני יכול ללכת אליו מתי שבאלי כאילו ויש לי גם תירוץ למה אני הולך לפרדס אני אומר שאני הולך לטיול עם הכלב...
    ורציתי לדעת כל כמה זמן בערך הצטרך להשקות אותו

2. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    מאיזה אתר אתה רוצה להזמין? יש כל מיניי אתרים וכל אחד מהם מציע הסוואות בצורות שונות (קופסאות dvd , חולצות וכו') ..
    בדרך כלל הם לא מגיעים גלויים במעטפה שרשום עליה "weed" ...
    השקיה היא לא דבר מדויק ואין איזו נוסחה מדויקת , משקים כשצריך . בדרך כלל בימים חמים תצטרך להשקות הרבה יותר מבדרך כלל..אבלל בכללי מתי שהאדמה פשוט תהיה ייבשה אז משקים. מתי שהיא עדיין לחה לא משקים . חשוב לשמור על המשטר הזה בשביל צמח בריא ואדמה בריאה.

3. daniel1401

daniel1401 חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה על ההסבר !
    ואני כנראה הזמין מ nirvana או מ seeds city אני עדיין מתלבט

4. BigM

BigM חבר חדש

לייקים:
    0
    יש אתר אחד שאני יודע שהם שולחים בצורה שגם אם פותחים את המעטפה, לא רואים את הזרעים.
    http://shop.ilovegrowingmarijuana.com/pages/shipping-questions

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!