1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

גידול חוץ ראשון

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י thedevilmaycry, ‏5/5/14.

1. thedevilmaycry

thedevilmaycry חבר חדש

לייקים:
    0
    אני מתכוון לגדל פעם ראשונה בחוץ עם זן אוטומטי, קראתי את כל המדיריכם באתר ואף אחד מהם לא מסביר באמת על גידול חוץ.
    1)כמה אני צריך לדשן ומתי ואיזה סוג דשן הכי טוב?
    2)איזה אדמה לקנות?
    3)כמה להשקות?
    4)מישהו פעם הזמין מהאתר "sensible seeds" ויכול להביא לי חוות דעת עליו? איך הם שולחים? והאם יש אתר אחר ממולץ?
    5)איך זה הולך עם גידולי זנים אוטומטים? הוא לא צריך שעות אור וכו'?

תודה רבה ומצטער על כמות השאלות אני פשוט חדש בזה:)

2. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    לפי דעתי יותר כדאי לך יהיה לערבב קומפוסט והומוס באדמה ואז לא תצטרך לדשן,
    תקנה תערובת קרקע, קומפוסט, הומוס ופרלייט או וורמיקולייט או טוף (לא בכל המשתלות יש פרלייט\ורמיקולייט).
    תערבב ביחס של - 1:1:1 - אדמה : טוף : קומפוסט\הומוס (תכין תערובת של בערך חצי חצי קומפוסט\הומוס).

תנביט את הזרע בבית, במקום כמו עדן החלון,
    בשלב הזה עד הנביטה תדאג שהאדמה תהיה לחה תמיד, ממליץ על ידי ריסוס ולא השקייה כי אתה עלול לגרום לזרע לעלות לפני השטח, אם אין לך שפריצר אז קח כף וטפטף בעדינות בערך 5 כפות מים כל יום.
    כשהזרע נובט תן לאדמה קצת להתייבש, ממש קצת - ס"מ - 2 (בערך יום - יומיים ללא השקייה) ואז תשקה בערך כוס-2 בגודל של שוט (של אלכוהול),
    תן לנבט לגדול על עדן החלון משהו כמו שבועיים - 3 לפחות לפני שאתה מעביר אותו לבחוץ, כשבכל הזמן הזה אתה דואג להשקות כל יום, או כמעט כל יום בכמויות קטנות של מים וכל פעם קצת מעלה את הכמות (שוב - תן לאדמה קצת להתייבש שלא יווצר ריקבון ועובש, אבל לא יותר מידי שהשורשים יתחילו למות).

אם אתה מגדל בעציץ קח לפחות 15 ליטר אם זה אוטומטי, ולפחות 20 ליטר אם זה רגיל.
    אם אתה מגדל באדמה - תחפור בור בערך באותו גודל ותמלא אותו בתערובת שהכנת.

אחרי ההעברה לבחוץ ולעציץ גדול \ אדמה - תשקה ליטר וחצי - 2 ותגיע כל יום לבדוק מה קורה עם הצמח.

4 - אני אתן למישהו אחר לענות כי אין לי מושג.

5 - הקטע עם אוטומטים זה שהם מפריחים לפי מין "שעות פנימי" שיש להם, ולא לפי שינוי בכמות האור שהם מקבלים, ככה ששעות האור לא צריכות להדאיג אותך.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!