1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

גידול ראשון

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י yovesh123, ‏28/4/15.

1. yovesh123

yovesh123 חבר חדש

לייקים:
    0
    נמאס לי מהיובש ונמאס לי מהאנשים שהם המיץ של הזבל שאני ממן, החלטתי להתחיל לגדל!
    הרבה מושג אין לי התחלתי לקרוא כמה שיותר, החלטתי להתחיל שתיל אחד של נורטן לייטס ואחד של skunk (אוטומטים).
    ראיתי את הערכה הזו
    אור:
    מערכת תאורה 150W הכוללת: רפלקטור , משנק + מצת, ונורת 150W MH.
    טיימר אנלוגי(שעון שבת) ומתלה תאורה שרשרת.

אויר:
    2 ונטות של חברת ונטה ''4, מד טמפרטורה דיגיטלי 2 נק' טמפ' ולחות.

אדמה מים ודשן:
    סט דשן אורגני איכותי של BioBizz TryPack כולל BioGrow , BioBloom ו- TopMax
    ערכה בדיקה חומציות GHE + מוריד חומציות אבקה
    שק אדמה - מיוצרת על ידי טוף מרום גולן רק עבור הידרו-שופ תערובת האדמה האיכותית ביותר בישראל.
    2 עציצים מרובעים 6.5 ליטר
    2 תחתיות לעציצי 6.5 ליטר
    3 פיפטות לדשן
    הכוללת אוהל של secret jardin בגודל 60x60x150.
    הבנתי שלערכה אצטרך להוסיף בזמן הפריחה נורת נל"ג, חוץ מהנורה וג'ל לניטרול הריח מה אצרך להוסיף? האם הג'ל מספיק?(אני הולך לגדל בתוך מחסן אטום)
    והאם התאורה מספיקה לשני עציצים? וכמה יבול אוכל להוציא מכל הסיפור הזה בסופו של דבר? תודה לעוזרים

2. SuperWeed

SuperWeed קנאביסט

לייקים:
    80
    עציצים של 6.5 ליטר זה כלום.
    אתה צריך לפחות 15 ליטר.

3. banji

banji חבר חדש

לייקים:
    3
    אהלן אחי!
    בשעה טובה ! ללמוד תתחיל כאן : http://i-h.co.il/סרטוני-הדרכה/

בפריחה תעבור ל 250 HPS עם קול טיוב. ובסוף תחייך עם 100-150 גרם.
    יאללה אחי, תנהל יומן , בכל שלב נעזור לך!

4. BilBool

BilBool חבר חדש

לייקים:
    0
    150w תהיה חלשה למידות של האוהל. הייתי הולך על 250 במינימום גם לצמיחה וגם לפריחה.
    ולא הבנתי מה הכוונה ב "בפריחה תעבור ל 250"- הרי הוא יצטרך להחליף נורה ומשנק שאלו החלקים היקרים בערכה. למה לא לקנות מלכתחילה? עוד טיפה השקעה שתיתן לך הרבה תועלת.
    אמרו פה עציץ גדול יותר- חובה לאוטומט.

אתה הולך לגדל בתוך מחסן סגור. תצטרך זרימה טובה של אויר ולטעמי שתי ונטות לא יעשו את העבודה.
    זה וגם גידול עם נל"ג ידרוש ממך בהכרח cooltube ומפוח.
    תצטרך גם מאוורר רוטורי בחלל.

לאדמה הייתי ממליץ לך להוסיף פרלייט 30%.
    שיהיה המון בהצלחה!

5. Mr.Tight

Mr.Tight קנאביסט

לייקים:
    74
    קודם כל, שיהיה בהצלחה :)

ולעניין. אני גם התחלתי את דרכי בגידול עם הערכה הזאת בדיוק, אז בוא אני אגיד לך מה למדתי;
    עציצים של 6.5 ליטר: יעשו את העבודה. לצערי, לאחרונה סיימתי מחזור עם העציץ הצוציק הזה. זה כמובן יפה, אבל מניסיון, לך על עציץ גדול יותר.
    זה ישפיע על היבול בפרט ועל בעיות בגדילה בכלל. לא משתלם. תקנה מעל 15L ליטר (2 עציצים של אפילו 20L נכנסים שם בכיף).
    ערכת בדיקת חומציות GHE + מוריד חומציות;אבקה: שים אותה לראווה - אל תשתמש בה. אני בהתחלה הייתי נורא נלהב, ומובן שאיזנתי Ph... רק הרס. בקיצור, בדיעבד אני יכול לומר לך שזה שטויות. תשקה במים שעמדו 24 שעות.

*שים לב שגידול במקום אטום, יכול להביא לבעיות בעתיד (במיוחד של מזיקים!). אז א'; תעשה מה שאתה יכול בשביל לטהר את האזור (לנקות לכלוכים, קורי עכביש וכו' במידה ויש). ב'; רצוי שיהיה מאוורר במקום (שהאוויר בחלל החדר לא יעמוד).

אני הייתי מוסיף דשן לשורשים ומנורת לד - לתחילת הגידול (וגם, תמיד טוב שיש עוד תאורה).
    כמו כן, אתה צריך להוסיף דשן לשלב הפריחה.

אם שכחתי משהו, אתה מוזמן לשאול.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!