1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

דישון אוטומט באוטופוט

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י hear boom, ‏11/2/16.

1. hear boom

hear boom חבר חדש

לייקים:
    0
    מישהו יכול לתת הסבר מפורט על דישון לאוטומט באוטופוט?
    איזה דשן?
    מהן הכמויות שבאמת צריך בצמיחה ובפריחה? ולא לפי הטבלאות של חברת הדשן...
    מתי מחליפים בין דשן צמיחה לפריחה?
    להוסיף למיכל המים או לקוקוס פרלייט?
    מתי מתחילים לתת דשן מרגע השתילה?
    מתי להפסיק לתת דשן?
    מה צריכה להיות מידת המוליכות בכל שלב(צמיחה/פריחה)?
    כל כמה זמן צריך לבדוק מוליכות?
    כל כמה זמן צריך למדוד פי אייץ?
    הדרך הכי טובה להוריד/לעלות פי אייץ?
    המידה הכי טובה לפיאייץ בכל שלב?

ממממ...וזוהו לבנתיים, תודה רבה רבה לכל העונים!!
    וסורי על החפירה!!

#1 hear boom, ‏11/2/16
    נערך לאחרונה ב: ‏11/2/16
  2. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    אהלן אחי.
    *הדישון לאוטומט הוא אותו דישון.(סוג וכמות) אין דשן רק לאוטומטים.
    *תתחיל דווקא כן לפי מה שהחברה ממליצה ולפי איך שהצמח מגיב תדע אם אפשר להוריד או להעלות מינון( יש זנים יותר ופחות סלחניים לעודף/חוסר דישון)
    *באוטומט המעבר לדשן פריחה הוא ברגע שאתה מזהה התחלת פריחה
    *דשן נוזלי מערבבים במיכל מים, אם הדשן הוא אבקה או כדוריות אז לערבב במצע.
    *שבוע מנביטה פחות או יותר תתחיל לדשן. קח בחשבון שברוב האדמות שתילה יש דשן בשחרור איטי.
    *שבוע לפני קציר תפסיק עם דשן ותן רק מים (יעני שטיפה)
    *800 -1800 פחות או יותר זה מאוד תלוי... הגעתי ל2500 גם...
    *כל פעם שמכינים תמיסת השקיה. אם המיכל עונד כמה ימים עדיף לבדוק עוד פעם שהEC לא קפץ בגלל אידוי של המים במיכל.
    *כל פעם שמכינים תמיסת השקיה. עדיף לבדוק כל כמה ימים גם חומציות ולתקן אם צריך.
    *יש חומצות שמיועדות לזה. תבקש PH MINUS בכל חנות הידרו.
    *בין 5.5 ל 6.5
    בהצלחה אחי

3. hear boom

hear boom חבר חדש

לייקים:
    0
    אחי תודה רבה על כל התשובות...
    כשהמד אי סי מראה לי בין 800 ל 1800 זה תקין? וכשהמד מליחות מראה לי יותר מידי או פחות מידי מה אני עושה?
    5.5-6.5 פי אייץ כשזה הטווחים האלו אמורים להיות כל המחזור? או שצמיחה 5.5 פריחה 6.5?
    ועוד שאלה אם אפשר, שותלים בקוקס פרלייט כמו ששותלים באדמה? כלומר חור של 3 ס"מ, מניחים את הזרע עם השורשון כלפי מטה מכסים בקוקוס ומשקים?

4. Dr.hydro

Dr.hydro קנאביסט

לייקים:
    114
    לא מדויק, באוטומטים אין צורך להתחיל לפי הטבלה אלה חצי לא יותר! תראה אך הצמח מגיב אים הי יפה ובריאה בחצי מימון של הטבלה עז אין צורך להגדיל את המימון תגדיל את המימון בהתאם לקצב גדילה של הצמח תתחיל מחצי מימון של הטבלה ועז כבר תלך לפי מה שאתה רואה,לא אצל כולם הצמחים גודלים אותו דבר.
    בקשר לec (מוליחות) אים תלך לפי מה שאמרתי אין סיכוי שתגיע לכאלו מספרים אבל! כמות המוליכות תלויה מהתחלה במים שלך וזה תלוי באזור שאתה גר כי ראיתי מקומות בארצנו הקטנה שהמיים מהברז יוצאים כבר אים 1.2-1.3 ec פשוט הזוי! אים באזור שלך נגיד המים הם כאלו עז כן אתה תגיע לכאלו מספרים מה שבאת חשוב זה אך הצמח נראה(אני עובד רק אים אוסמוזה אבל לא נכנס לזה אכשו מיותר) הטבלה זה רק בסיס כללי ולא מדויק, צריך גם קצת הבנת הצמח עצמו.
    בקשר לph אני אישית לא ממליץ על 5.5 כמובן איהיו כאלו שלא יסכימו איתי אבל אני מתחיל ב5.8 מסיים פריחה ב
    6.2-6.3
    בקשר לשתילה אחי לא לעסות טעות אתה יכול בקלות להטביע ככה את הזרע אתה צריך קודם להשקות אחרי זה לשתול ולא להפך.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!