1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

דשן יכול למנוע מנבט לצמוח?

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י רזה, ‏6/9/16.

1. רזה

רזה חבר חדש

לייקים:
    2
    שלום!
    הכרתי בחור שהכיר בחור שהכיר בחור שהחליט לגדל קנאביס. הוא קנה ממשתלה (רגילכ לא הידרושופ) אדמה, עציץ וקיבל במתנה שקית קטנה עם מעט דשן בצורת גולות מתפרק.
    אחרי חודשיים רק הגיעו זרעי הקנאביס והוא הנביט את הזרע בכוס מים, לא הייתי אומר שיצא שורש אבל היה מעין דבר קטן כזה לבן וזה הספיק לו והכניס אותו לאדמה. לאחר מעשה הוא נזכר שהוא שפך את כל הדשן במכה באדמה בטעות והדשן נשאר שם...
    האם הדשן ימנע מהנבט לצמוח? מה יש לעשות כרגע בנידון? וסביר להניח שאם קיבלתי את הדשן במתנה אזי הכמות קטנה ולא קריטית.
    אשמח לחוות דעת, טיפים וכו
    בשביל החבר כמובן
    אם יש פה תוכן מפליל בבקשה לומר ואמחק

2. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    אין פה כלום מפליל.
    תקשיב, הצמח ימות במהירות אם נשפך הרבה דשן.

חבר שלך צריך בזהירות יוצאת דופן (אבל ממש, להיות הכי עדין בעולם!) להוציא את הזרע ששתל באדמה. ולשים באדמה אחרת בעומק חצי ס"מ ולכסות (לא יותר עמוק מחצי ס"מ, לכסות בקטנה. לא להדק!)
    ולא לשכוח להשקות את האדמה החדשה.

3. רזה

רזה חבר חדש

לייקים:
    2
    השאלה היא כמה זה הרבה. הרי הביאו לי שקית חינמית.. שווי הקניה שלי היה 29 שח כמה כבר פינקו אותי?

4. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    עדין שלא תתעסק בזה ואל תקח סיכונים מיותרים. אם נשפך אפילו כמות קטנה של דשן על נבט שאפילו לא הציץ לראשונה הוא עלול להציץ פגום לחלוטין ולמות.

5. רזה

רזה חבר חדש

לייקים:
    2
    תודה בחור מגניב. חוות דעת נוספות?

6. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    מצע חדש ולא להוסיף חומרים לא ידועים למצע. במיוחד אם מדובר בדשן בשיחרור איטי.

7. Some0ne

Some0ne קנאביסט

לייקים:
    147
    מה גודל העציץ?
    אני לא מאמין שיהיה משהוא רציני
    כמה זמן עבר מאז שהכנסתה?

8. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    החבר של החבר שמר את השקית של הדשן או שהוא זרק אותה לפה? תגיד לחבר שלך לשמור על מיכל של הדשן ליתר ביטחון או לפחות לרשום בצד את השם של הדשן והמינונים שלו.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!