1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הגדלת הכמות כשיש רשיון

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י אביה, ‏30/3/16.

?

איך אני אקבל כמות יותר גדולה

1. האם יש עוד בחורות שעברו את זה

0 דירוגים
    0.0%
  2. האם מישהוא יכול להגיד לי איך להגדיל

0 דירוגים
    0.0%
ניתן להצביע ליותר מאפשרות אחת.
  1. אביה

אביה חבר חדש

לייקים:
    0
    יש לי רשיון לפני חודש קבלתי אני חליתי בסרטן לפני שנה ובמשך התקופה בה קיבלתי טיפולים כימותרפיים לא חשבתי להוציא רשיון לקראת כי חברים הביאו לי מלא וחשבתי שאני אשתמש רק בתקופה זו אבל לאחר הניתוח ועד עכשיו אני מרגישה רע והגרסה עוזר לי הוצאתי רעיון אבל קיבלתי רק 20 גרם החודש הלכתי שיעלו לי קיבלה אותי רופאה אחרת שאמרה לי שאני צריכה פסיכיאטר או פסיכולוג כי גרוס לא עוזר למה שיש לי האם זה בסדר איפה אני יכולה להתלונן ולהגדיל את הכמות

2. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    שלום אביה, מה רשום ברישיון? 20 גרם? לכי לרופא שנתן את ההמלצה ובקשי ממנו העלאה. לי זה נשמע תמוה שמבקשים ממך ללכת לפסיכולוג. למרות שלא הייתי פוסל את האפשרות הזו. ידוע לי שיש פרוצדורה של העלאת כמות. למרות שאוטוטו משנים את התהליכים ויותר רופאים יקבלו חולים. תקבעי פגישת ייעוץ עם פסיכולוג תראי אולי הוא יוכל להציע לך..

#2 nimrodg, ‏30/3/16
    נערך לאחרונה ב: ‏30/3/16
  3. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    לפי מה שהבנתי עדיף לא לבקש העלאה, יש כאלה שמבטלים להם או מורידים להם את המינון פ. לדעתי בגלל שחושבים שאנשים התמכרו לזה או מוכרים ובעקבות זה מבקשים

4. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    קודם כל תרגישי טוב ומקווה שתבריאי במהרה!
    דבר שני אני יודעת שזה קשה וחצוף מצידי להגיד את זה, אבל אל תבקשי העלאה.
    אני אומרת לך את זה בתור אחת שהיא גם חולה כרונית ובתהליך לקבל אישור.
    שמעתי על המון מקרים שאנשים ביקשו העלאה במינון ופשוט פסלו להם את הרישיון או הורידו להם את המינון.
    מציעה לך לקנות כמה גרמים או להקטין מעט את הכמות או לעשן בבאנג שזה חסכוני. בהצלחה ורפואה שלמה!

5. yomtov

yomtov חבר חדש

לייקים:
    12
    אני מבקש מכולם לשלוח מיילים לשרים. חברים זה לוקח כמה שניות ולא עולה כסף וזה מגיע אליהם. וברגע שיהיה לחץ ציבורי גדול. יהיה שינוי. זאת גם מחאה קטנה

6. NightHawk

NightHawk קנאביסט

לייקים:
    24
    20 גרם לא נחשב להרבה בכלל בסטנדרטים רפואיים, הבעיה היא משרד הבריאות שחושב שהוא מבין יותר מכל העולם ומעמיס אין ספור נהלים מפגרים. לפי מה שאני יודע לא מומלץ לבקש העלאת מינון ישר על ההתחלה אלה לאחר כחצי שנה. אחרת זה מעלה "חשד".

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!