1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הזמנה של 2-3 גרם מהאינטרנט

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י deleted5, ‏1/6/14.

1. deleted5

deleted5 Banned

לייקים:
    0
    שמעתי שאפשר להזמין מהדארקט נט אני רוצה להזמין 2-3 גרם של אלמנה לבנה זה אפשרי ? ומה הסיכוניים ?

ואיך אני מזמין בכלל מישהוא יכול לתת לי כתובת תאתר שמוכר ?

2. HIppieVan

HIppieVan קנאביסט

לייקים:
    2
    אפשרי.
    סיכונים יש, ולא מעט, במיוחד אם ביקרת פעם בתחנת משטרה ואתם חברים טובים.
    אני ממש לא ממליץ לך לעשות את זה אם יש לך צמח בבית או משהו בלתי חוקי אחר, כי אם הם תופסים את המשלוח הם גם יבקרו אותך בבית.
    הבדיקות במכס הם אקראיות, כלומר יש סיכוי שהבודק יפול דווקא על החבילה שלך, או שלא. בנוסף, אל תשכח שהתמנונים מכירים כבר סימנים של משהו חשוד לפי המקום ממנו נשלח המשלוח וכו'...
    אל תשכח שכמה גרמים יפיצו אחלה ריח שיהיה קל מאוד לקלוט עם כלב. אני חושב שאם כבר להזמין , אז זרעים, כי הם לא מפיצים ריח וקל יותר להסתיר אותם.

לגבי ה"מאיפה"- יש רשת שלמה, חוץ מהאינטרנט שכולם מכירים, שקוראים לה the darknet, יעני הרשת האפלה. היא כביכול בטוחה יותר מהרשת הרגילה וקשה יותר לזרועות החוק לנטר אותה ולתפוס אנשים שמוכרים דרכה דברים אסורים (לא רק סמים קלים אגב- גם אמלח, סחורה גנובה, עבדים, סוגי פורנו שאין ב xnxx, מתנקשים וכו'). רוב העיסקאות בתמצעות בעזרת הביטקוין- מטבע ווירטואלי שלא מערב חשבונות בנק ופרטים אישיים. איפה הקאצ' אתה שואל? היא לא באמת בטוחה כמו שהינו רוצים (או לא רוצים?) וזרועות החוק מגיעות גם לשם, אבל זה מסובך יותר, וכנראה שאם אין איזה חשד ספציפי עלייך או על האתר, או שזה בכלל סמוי שאתה קונה ממנו, לא מזה הייתי דואג, אלא מהמכס הישראלי. כדי להכנס לרשת הזאת צריך דפדפן שנקרא tor. תקרא על זה קצת בגוכל, אני לא כל כך מבין במחשבים.

לדעתי זה סיכון גדול מדי בשביל 2-3 גרם.

#2 HIppieVan, ‏3/6/14
    נערך לאחרונה ב: ‏3/6/14
  3. Track

Track קנאביסט

לייקים:
    4
    אתה רוצה להיכנס לכל הדבר הזה בשביל 3 גרם? די הזוי.

תמצא מישהו שמוכר לידך ותקנה אצלו.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!