1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

החוויה הראשונה מאסיד..

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י AK47, ‏16/8/14.

1. AK47

AK47 קנאביסט

לייקים:
    3
    טוב אס ככה עד היום הייתי מעשן ירק וחשיש יום יום ותמיד רציתי לנסות אסיד אבל לא יצא .. יום חמישי הייתי במסיבת טבע מחתרתית קטלנית ביותר
    איך שהגענו למסיבה בא אלינו מישו בלונדיני כזה שנראה כמו סוחר ושאל אם אנחנו מסודרים ואז ישר קפצתי שאלתי אותו מה יש לו להציע והוא אמר קרטונים מטורפים הוא אמר שאם לא יהיה טוב הוא מחזיר תכסף בקיצור נתן הרגשה שאפשר לסמוך עליו
    קניתי בהתחלה קרטון אחד חתכתי אותו לחצי ושמתי על הלשון וירדתי לרחבה...
    בחצי שעה הראשונה לא הרגשתי משו מיוחד ואחרי זה קצת זה התחיל לעלות..
    אחרי שעה כל הגוף שלי היה חשמל פשוט היה לי כיף!! אבל עדיין לא הרגשתי שאני בשיא.. אני מושיט יד לכיס לשים לקרטון השני ולא מוצא אותו בקיצור בסופו של דבר קניתי אם חבר עוד קרטון חילקנו אותו לחצי ולקחתי עוד חצי ..
    מהרגע הזה אי אפשר לתאר את זה במילים.. פשוט היה לייי כיף!!!! הרגשתי בשמייים, ראיתי דברים שאני לא יכול לתאר במילים הרגשתי רגשות שאני גם לא יכול לתאר...
    השמיעה הפכה להרבה יותר טובה כאילו אתה שומעת מוסיקה והיא בידיוק מותאמת בישבילך וכל מיני דברים הזויים שחוויתי שפשוט אני לא ישכח אותם בחיים חחח
    כל רגע היה לי כיף ולא יצאתי מהרחבה כמעט כל המסיבה חוץ מאיזה הפסקה של שעתיים באיזה 8 בבוקר
    חשוב לציין שכל הזמן פחדתי והייתי בטוח שלי אסיד לא יפתח כמו שצריך וזה יעשה לי לא טוב
    אבל היה לי תחומיה הכי מדהימה שהייתי לי במסיבות
    בקיצור חברים אוהב אותכם

2. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    שמח לשמוע, גם אני מאוד רוצה לנסות אבל כשיבוא הזמן אז יבוא :)
    תודה ששיתפת אחי

3. SolidState

SolidState קנאביסט

לייקים:
    1
    תודה על השיתוף. שמחים שהייתה לך חוויה טובה.

4. AK47

AK47 קנאביסט

לייקים:
    3
    באדי מקווה שתפיק את המיטב :) ותודה סוליד

5. פרח של בחור

פרח של בחור קנאביסט

לייקים:
    1
    יפה מאוד אחי נשמע שהיה לך אחלה חוויה נסה לפעם הבאה לאכול את כל הקרטון/הטיפה ולא חצי ואז עוד חצי זה יהיה הרבה יותר אינטנסיבי :)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!