1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הכי מתחיל שיש חייב עזרה...

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Ranjo, ‏23/7/14.

1. Ranjo

Ranjo חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לחבריי הפורום אני מעשן עם חברים חום כבר משהו כמו 3 חודשים ורבתי עם החבר שתמיד אירגן אותי והכין לי אפילו
    היום אני וידידה התארגנו כמו שצריך והתארגנו על אצבע של חשיש
    מהיותנו צעירים ורגילים שתמיד מכינים לנו ועושים לנו החלטנו לקחת יוזמה אך נכלנו כישלון כואב
    לקח לנו משהו כמו 10 דקות לתפוס את הקטע ולהתחיל לגלגל גיגלנו גוניט ראשון שהיה המכוער והגרוע ביותר שראיתי מיימי החומר לא התחלק כמו שצריך לאורך הגוניט וכל החומר אבל כל החומר היה באמצע הסיגריה
    אותו הסיפור גם עם השני
    אני חייב עזרה חברים ממש מא עד ת
    חשוב להזכיר שאני אפילו לא יודע כמה חשיש זה לגוניט כמה טבק סיגריה לשים כשאני מכין גוינט
    ואפילו על לשרוף את הקוביה ממש עזרה מא עד ת תתקבל בברכה ענקית
    נ.ב על שניי גוינטים ביזבזנו חצי אצבע

2. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    אחי אתה אשכרה יכול לחפש ביוטיוב איך לגלגל ג'ויינט חשיש, ותקבל הסבר ווידאו שיהיה הרבה יותר פשוט להבנה.
    אבל אני רק אגיד שחצי אצבע זה מלא לשני פייסלים, אבל לך תדע למה אתה קורא אצבע.
    בכל מקרה, אני אתן לך יחס ממש סבבה לפייסל.
    קוביה בגודל של 0.5-0.6 סנטימטר מכל כיוון על סיגריה, תלוי בעובי בעיקר, אבל העובי בפלטות נע בין פלטות ממש דקות ( 0.2 סנט' ) ובין פלטות עבות יותר שיכולות להגיע גם לעובי של סנטימטר וקצת.
    תנסה להתחיל עם כמה שפחות, יהיה לך יותר קל.
    החשיש הארץ ישראלי המסריח הזה אפשר לעשן רק בבאנגים, פייסל זה לסבול כל הדרך.

3. Ranjo

Ranjo חבר חדש

לייקים:
    0
    הקטע זה שאני לא יודע כמה חום וכמה טבק לשים לפייסל מדיום ואפילו כמה לשרוף את הקובייה לפני אני לא יודע

4. deleted

deleted Banned

לייקים:
    0
    נו, רואה שהצלחת להתארגן?

5. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!