1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

המדריך המלא לאנשים שרוצים לעשן נקי ולא מעיזים

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Umus, ‏9/7/16.

1. Umus

Umus קנאביסט

לייקים:
    48
    אהלן אנשים.
    קודם כל חשוב לי לציין, אם אתם מעשנים ירוק מעורבב עם טבק וזה מה שעושה לכם טוב, תפאדל.

אני רואה שכל שבוע נפתחים אשכולים של "אני מעשן מתחיל, חבר הביא לי שאכטה, למה יש לי סחרחורת /בחילות /כאב ראש?"
    החלטתי לכתוב מדריך כדי שיעזור למתחילים וגם למנוסים שמחפשים שינוי, לצרוך את הקנאביס שלהם בדרך חכמה, בריאה ונקייה יותר.

מיתוסים:
    "לעשן נקי זה ביזבוז, איך אני יכול להוציא את הטבק מהקססה שלי? זה יבזבז לי הכול"
    "לעשן נקי נשרף יותר גרוע"
    "באותה כמות של ראש נקי אחד אני יכול לעשות שלושה ראשים עם טבק, אז למה לי לעשות רק אחד? "

אוקיי אז חשוב להבין, לעשן נקי זה לא בזבוז של קנאביס.
    בין אם עישנת שלושה ראשים עם טבק ובין אם עישנת רק אחד נקי, כמות הקנאביס היא אותו דבר,
    אנשים אומרים לי:" טבק מוסיף לסטלה".
    יופי לכם, אתם חושבים שטבק ממסטל? תעשנו טבק בלי קנאביס.
    בתור מעשני קנאביס המטרה היא לקבל את ההשפעה של הקנאביס בצורה הטובה ביותר והיא: בלי טבק או חומרים אחרים מעורבבים בקנאביס שלכם.

יש לי חבר טוב שמעשן והוא מוכרח להוסיף טבק לקססה שלו(אפילו שהוא לא מעשן סיגריות בכלל).
    כששאלתי אותו: "למה אתה עושה את הנזק הזה לעצמך?" גם לא בריא, גם בזבוז כסף על הטבק, גם חונק את הריאות, גם נותן כאפה מסריחה מהטבק וגם בסוף יש לך כאבי ראש וסחרחורות.
    מה הוא ענה לי?
    "וואלה אתה צודק אחי, הסיבה היחידה שאני עושה את זה היא כי אני נרקומן ואני רוצה להרגיש שיש לי מלא ראשים בקססה למרות שבתכלס אני יודע שהכמות של הקנאביס היא אותו דבר כמו שיש בקססה הנקייה והקטנה שלך"
    כן כן, במילים האלה הוא ענה לי ותסיקו את המסקנות בעצמכם.

יש אנשים שחושבים שלעשן נקי נשרף גרוע, זה לא נכון, אם הירק מקוסס טוב (תדאגו לעצמכם למקססה טובה או למספריים של ציפורניים)
    הוא נשרף בדרך כלל מעולה.

תעשו עם עצמכם חושבים: תבינו שאתם מעשנים קנאביס כי אתם רוצים את ההשפעה של הקנאביס, לא כי אתם מכורים לעישון עצמו.
    ככה גם שאכטה קטנה ונקייה תספק אתכם, למרות שאין הרגשה חזקה של עישון.

אם הגעתם עד לפה ועדיין לא הבנתם מה אני רוצה ממכם, פשוט תעשו ראש נקי ותבינו .. אין חכם כבעל ניסיון ;)

מאז שהתחלתי לעשן נקי הסטלות שלי חזקות יותר, אני בראש הרבה צלול, המאנצ נופל עלי הרבה יותר חזק ובכללי הרבה יותר כיף לי תחת השפעה

בקיצור, תחשבו רגע במקום לשלול ישר, מי שלא מעשן סיגריות אין לו סיבה להתחיל לעשן בגלל הקנאביס.
    וגם מי שמעשן סיגריות, העירבוב ביניהם לא מומלץ.

תודה על הקריאה, אני פתוח לתגובות והערות ואל תהססו לשאול!

2. wag$

wag$ חבר חדש

לייקים:
    2
    ואם יש לי חום אז איך אני יעשן אותו נקי

3. Umus

Umus קנאביסט

לייקים:
    48
    שאלה טובה!
    יש כמה דרכים לעשן חום נקי:
    אם יש לך פייפ אתה פשוט חותך חתיכה קטנה בצורה של פיתה דקה (אם החשיש קשה תחמם אותו מעט) ומניח בתוך הפייפ, מדליק ומעשן.
    יש עוד שיטה שאני אוהב, היא אמנם קצת מסובכת להסברה אבל אולי אתה מכיר אותה באחד השמות שלה: דלי, באקטס, מפל, גרביטי באנג, ועוד.

באנג - תחתוך חתיכה תחמם אותה טיפה ותגלגל אותה ביד כמו פלסטלינה כדי שתצא לך צורה של פיתה, תניח אותה בבאנג ותעשן *לאט* עד שהכול נשרף ונופל.

גוינט באמת אי אפשר לעשות עם חום נקי... תעשן ירק :)

גנג'יאל אוהב/ת את זה.
  4. Outdoor

Outdoor קנאביסט

לייקים:
    73
    פתח אותו על ירוק ;)

5. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    אני גם מעדיף נקי הבעיה שאני נופל משתי שאכטות ונכנס לסטלה חזקה שאי אפשר לזוז זה ממש דוחה ועושה בחילות וגם להקיא אפשר מנקי תאמין לי מתי שאני יקצור אני יתחיל לעשן נקי אבל שוב זה ממסטל חזק ואין היי. יש רק תסטלה אחרי וזה משפיע רק אחרי 5 דקות ויותר לא כיף בכלל אין אפילו טיפה בזז עם טבק יש בזז סבבה ולפעמים בזזז חשמלי שכול הגוף רועד ועף

אתנול אוהב/ת את זה.
  6. קנבינואיד

קנבינואיד חבר חדש

לייקים:
    20
    אני מעדיף לחזק את הסטלה עם פרח אחד למשך היום כמה ג'וינטים בהרבה שעות מאשר לבזבז פרח יקר נקי בפעם אחת

7. Mindexpender

Mindexpender חבר חדש

לייקים:
    1
    אתה צודק חד משמעית, צריך לעשן בלי פארש...העניין הוא שלדעתי זה נוצר ממחסור וביובש שיש בארץ לפעמים, מה שגורם לאנשים פשוט לרצות שיהיה להם יותר-מה שלדעתי הוא די טיפשי כי אפשר פשוט לעשן פחות, הרי הסטלה הרבה יותר חזקה כשזה נקי, אני איתך בגדול.
    לגבי חום אין הרבה ברירות, סיגריות הם החברות הכי טובות של הבוף.

#7 Mindexpender, ‏9/7/16
    נערך לאחרונה ב: ‏9/7/16
  8. MazxoR

MazxoR חבר חדש

לייקים:
    23
    כל הכבוד על המדריך, אני זוכר פעם אחת שעישנתי ראש נקי הייתי כל כך מסטול שלא הצלחתי לצאת מי המיטה.
    הערבוב של הטבק עם הקנאביס אכן מביא השפעה שונה מקנאביס נקי אבל יש אנשים גם שלא רוצים לעשן נקי בגלל שהם פוחדים לחטוף סוטול חזק אז הם כאלו מדללים את זה עם טבק.

9. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    יש פשוט אנשים שגם אוהבים לעשן אז מעשנים עם טבק כדי שיהיה פחות חזק ומעשנים יותר.
    הסיבה הנוספת זה פשוט כי זה יקר וכמעט כולם קוים ולא מגדלים בעצמם אז הם ״מגדילים״ לעצמם את הכמות שהם קנו בעזרת טבק.

10. Coldtouch

Coldtouch חבר חדש

לייקים:
    13
    גם אני לא מעשן אבל מערבב עם טבק, למרות האישור הרפואי שיש לי עדיין אני מערבב, הסיבה היא מאוד ברורה כדי לחסוך ולמשוך את ההשפעה לכמה שיותר.

11. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    אם כך אז למה לא לערבב עם משהו יותר בריא או לנסות עשן בוויפורייזר וולקנו.

12. dima mor

dima mor קנאביסט

לייקים:
    39
    גבר אתה אחד התותחים תאמין לי אני גם ככה מאז שהפסקתי לעשן סיגריות ואני מעשן תחומר נקי גם למדתי איך מעשנים חום נקי אני מרגיש כמו מלך:);)

Umus ו-גנג'יאל אוהבים את זה.
  13. GO OG Kush

GO OG Kush חבר חדש

לייקים:
    1
    יש לי שאלה-
    לעשן נקי לא יגרום לסטלה רעה?
    כי בסך הכל אני רוצה את התחושה של ההיי שכן אני מקבל מעירבוב עם טבק
    ומפחיד אותי לחטוף יותר מזה, ברמה של הזעה באותו רגע, וכאבי ראש וכו' למחורת ...

14. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    אותה כמות שאתה שם בטבק תעשן בלי, אין יותר פשוט מזה

Umus, cannabisnaut, dima mor ומשתמש נוסף אוהבים את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!