1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הנבטה

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י virusx, ‏25/5/16.

1. virusx

virusx חבר חדש

לייקים:
    1
    חברים,אשמח לעזרה..
    נניח ואני מנביט בשמש וכבר יצאו עלים ראשונים? אפשרי שבמשך שעות היום העציץ יהיה בשמש ובלילה יעבור לנורת פלורסנט לבנה?

2. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    אפשרי השאלה מה אתה רוצה להשיג בזה?

3. virusx

virusx חבר חדש

לייקים:
    1
    גדילה מהירה יותר..חזקה יותר אולי..אין בזה שום יתרון ? אור של שמש על פלורסנט?

4. סוטולבוטול

סוטולבוטול קנאביסט על

לייקים:
    499
    אור של שמש זה האידיאל,פלורסנט זאת האופציה האחרונה לתאורה,אם החלטת לשים את הצמח בחוץ אז תשאיר אותו בחוץ , בלילה הצמח נושם (מכניס חמצן,ופולט פחמן דו חמצני) מה שהצמח לא עושה באור יום.

5. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    שמש זה המנורה הטובה בעולם.
    כאחד שמגדל חוץ וגרילה בעיקר אני יכול להעיד - בדרך פלא קסומה (אין לי מושג איך), כשאתה מגדל בשמש והצמח מקבל חושך כמו שצריך בלילה הוא עדיין גודל! אפשר לראות הבדלים בעובי עלים ואורכם בין לילה לפעמים.
    בכללי, גידול חוץ באור שמש שמתפרש על שטח מספיק גדול יכול להביא תפרחת פי 10 יותר מגידול אינדור מוגבל במקום.

בקיצור - שמש זה האידיאל לצמחים מן הסתם, לא איזה מנורה..מתקדמת ככל שתיהיה 1,000W זה לא מתקרב לאור השמש.

vvasili אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!