1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

השפעת המריחואנה על הנהיגה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Mr.Weed, ‏10/4/14.

1. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    מריחואנה פוגעת ביכולת הנהיגה? בבקשה תשובות רק מבעלי ניסיון

2. JoNy

JoNy חבר חדש

לייקים:
    0
    לא ממש , תלוי איך באה לך הסאטלה .. אני מסוגל לנהוג

3. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    זה תלוי, אם אתה מעשן מדי פעם זה ישפיע לרע על הנהיגה ואם אתה מעשן קבוע אז זה ישפיע לטובה על הנהיגה שלך.

4. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    מחזק את דברי הבורח!
    למי שלא מורגל בצריכת קנאביס-שלא יעלה על ההגה! (למרות שמעשית אין כל בעיה לנהוג).
    מי שמעשן בקבוע - זה בדיוק כמו לעשות כל פעולה אחרת..כמובן שזה דורש שאותו אדם ינהג טוב , זהיר, וחד - גם שהוא סאחי.
    כמובן שגם מי שרגיל לא צריך לעשות 2 במכשיר ולסוע..אבל כשזה קצת יורד..יאללה...
    אוסיף ואומר שאחרי המון ראשים(שאני כבר מסטול בכל חלקי גופי חח), הנהיגה שלי היא הטובה מבין כל האפשרויות .
    (סאחי/ בדודא/ מסטול/שפוך ). אבל זה אני. זה קורה בדר"כ אחרי ישיבה ארוכה וטובה שהתחילה עם אנרגיות בשמיים.

5. DrGreen

DrGreen קנאביסט

לייקים:
    3
    אני מעשן כבר 5 שנים+ ואני נוהג על דו גלגלי כל החיים שלי (יש רישיון רכב אבל שונא אוטו!!) ובאמת שזה משפט של נרקומן אבל נשבע לך אני נוהג הרבה יותר טוב כשאני מסטול!!
    למעשה אני לא זוכר את מתי נהגתי סחי בשנתיים האחרונות...

תשמע אני כשאני נוהג מסטול אני נוהג בסבבה שלי אף אחד לא רודף אחריי אני נוהג רגוע ולאט תכלס שבלי לעשן קשה לי לנהוג אני מקלל כל אישה על הכביש (לא שאני שוביניסט אבל מה לעשות שרוב הנשים נוהגות חרא...) ואני לחוץ וממהר כל הזמן להגיע כמה שיותר מוקדם שאני סחי אני חותך אנשים מכל צד ולא עוזב תגז אני אשכרה יכול לנסוע 120 בתוך העיר וזה יראה לי סבבה...

6. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    דר' גרין, אתה מדבר על ה"חדות" שאני מדבר עליה, אבל זה רק מי שנוהג ככה בקבוע..זה נהיה כלי עזר לנהיגה מוצלחת יותר.

עריכה,
    בקריאה שניה, כנראה שלא.

7. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    אני נוהג רגוע שאני מסטול, ואגרסיבי כשאני סחי.
    את הטסט לרישיון שלי עשיתי מסטול.

8. DrGreen

DrGreen קנאביסט

לייקים:
    3
    לא כל כך הבנתי על איזה "חדות" אתה מדבר אבל שמע אני באמת נוהג יותר טוב שאני מסטול!
    אני כאילו הופך לנהג "חכם יותר". מתחשב יותר, לא עוקף, נותן זכות קדימה לכולם, נוסע סבבה. אף אחד לא רודף אחריי ואני ממש נהנה מהנהיגה..
    במיוחד בקיץ כשחם ואני על האופנוע מרגיש את השמש על הגוף ונהנה מהרוח הנעימה :)

9. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    הלוואי והיו פשוט לוקחים אנשים נותנים להם לעשן ובודקים את העיניין.
    אז זה מה שעשו פה:[video=youtube;d6gLrnJxS8c]https://www.youtube.com/watch?v=d6gLrnJxS8c[/video]

10. RoyHargrove

RoyHargrove קנאביסט

לייקים:
    8
    אני לא יכול לנהוג תחת השפעה, אני מרגיש כבד והפעולות שלי ממש איטיות

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!