1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

השפעת הקנאביס על מערכת ההפרשה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י המקוסס, ‏23/12/14.

1. המקוסס

המקוסס חבר חדש

לייקים:
    2
    שלום רציתי להתייעץ לגבי משהו שממש מעצבן אותי כשאני מעשן , תמיד שאני מעשן כשאני בסטלה יש לי קטעים שאני צריך להשתין עכשיו כשאני מסטול מקנאביס ומשתין זה פשוט סיוט. אני מרגיש שנייה אחת שאני בא להשתין ושנייה אחת שלא ואני מגיע לפעמים למצב שאני רבע שעה נלחם עם הגוף שלי בשירותים בשביל להשתין עכשיו אני מבין שזה חלק מהסטלה שהכל זז לאט אז זה בטח משפיע גם אל זה אבל זה כבר מחרפן. למשל יום שישי הייתי עם בחורה והרגשתי שאני חייב להשתין אמרתי לך לחכות רגע הלכתי לשירותים ובדיוק שאני בא להשתין - אין כלום !!! אתם יודעים איזה תסביך ?? שניה אחת אני מת להשתין שנייה אחת אני מרגיש שעומד לצאת לי זרע במקום פיפי הקיצור ייבשתי אותה 10 דקות עד שהשתנתי והיא כבר התבאסה עלי לא היה לי נעים.. הקיצור אם למישהו יש עצות אני ישמח

2. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    חח זה היה קורה לי מלא. ללא ספק מבאס! ותמיד היה תלוי בסיטואציה חברתית כל שהיא.
    אצלי זה נעלם כאשר גם בחיי היום יום שלי למדתי להשתחרר ולא להיות לחוץ במצבים חברתיים.
    אם אצלך זאת לא הבעיה, אולי זה יעזור (או לפחות ישעשע) :d :

1. תשים בפלאפון סאונד של מים\ים
    2. תנסה להשתין בישיבה
    3.תסדיר נשימות, תחשוב על מים זורמים

3. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    תחשוב על מפלי הניאגרה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!