1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

השקיה ודשן

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י DrGreen, ‏21/4/14.

1. DrGreen

DrGreen קנאביסט

לייקים:
    3
    אני עם ערכה של ביו ביז הזו www.hydroshop.co.il/rec/193-BioBizz-starters-pack-קיט-מלא-של-ביוביז

עכשיו אני כניראה יכניס את הצמחים לשלב פריחה בקרוב עקב חוסר בזמן ומקום..
    הקטע זה שיש לי 3 סוגי דשנים להשקות בהם וכל אחד מהם דורש -1 מ"ל לליטר אבל כרגע אני לא צריך יותר מ500 מ"ל מים לצמח...
    אז מה לעזעזל אני עושה?! מכין ליטר מכל דשן משקה 150 מ"ל וזורק את השאר? זה אמור להשפיע בכמויות כל כך קטנות?

כרגע אני משקה עם TOP HEAVEN כ250 מ"ל ועם BioGrow כ250 מ"ל ככה שיוצא לי חצי ליטר מים לצמח ומשקה ככה פעם ב3 ימים בערך...
    וכל 3 השקיות אני משקה עם מים נקיים... (ללא דשנים)

הקטע זה כשאני יעבור לשלב פריחה אני לא יודע אם להמשיך להשתמש בכל הדשנים?!? (סך הכל 3 דשנים אני מאמין שאני יפסיק עם הBioGrow כי אין לי כבר מקום)

אשמח לעזרה בנושא!!:stoned-smiley:

2. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    תשמע אני לא כל-כך הבנתי את הבעיה.

את הדשנים של ביוביז אתה מערבב את כולם יחד עם המים ומשקה. גם הbiogrow וגם ה-bioheaven
    יכולים להיום בשימוש גם בשלב הפריחה.

דבר נוסף זה אני לא מבין מה זה אומר חצי ליטר מים בהשקיה - מה גודל הדלי שהם יושבים בו?
    חצי ליטר מים לצמח שעומד להיכנס לפריחה נשמע לי מעט מאוד...

3. DrGreen

DrGreen קנאביסט

לייקים:
    3
    אמרו לי בחנות לא לערבב את הדשנים ולהכין כל דשן בניפרד בכלי שונה ולהשקות בגלל זה אני משתגע מהכמויות
    עם ה biogrow אני מפסיק כי אין לי מקום ואם אני יתן לצמח עוד דשנים לגדילה זה יעשה לי בעיות בעתיד... אין לי בעיה שהצמח יגיע לגובה של 90 ס"מ ויפסיק לגדול...

אני יגיד לך מה הצמח סך הכל נכנס לשבוע השלישי שלו והוא בעציץ של 12 ליטר אז אני משקה קצת הוא עדיין קטנטן...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!