1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

התחלה של בעיה כלשהי שאני לא מצליח לזהות + תמונות

הנושא בפורום 'בית חולים לצמחים' פורסם ע"י פלוניאלמוני, ‏11/10/14.

1. פלוניאלמוני

פלוניאלמוני חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם,
    אני נמצא בסביבות השבוע השלישי.
    זן אוטומטי נקבי מסוג "בלו מיסטיק".
    תאורת MH בתזמון של 18\6.
    יש 2 וונטות, אחת מכניסה מלמטה ואחת מוציאה למעלה.
    לחות בין 52 ל-70, חום בין 24 ל-29.
    אדמה שקניתי ממשתלה.
    מדשן עם root juice ו-bio grow כרגע.
    השקייה במחזורים של יובש-לחות.
    עד אתמול לא הייתי בודק את חומציות המים כיוון שראיתי ש"אגרונום" המלומד רשם שבמצעי אדמה אין באמת צורך בכך.
    לאחרונה אני שם לב שהצמח שלי חיוור (צבע ירוק בהיר) ויש לו איזורים מצהיבים לקראת סוף העלה. אפשר לראות בתמונות.
    ניסיתי להסתכל באשכול הנעוץ מה הבעייה אבל אני לא מצליח לאפיין באופן חד משמעי מה הסיפור כאן.
    בעיקרון, אני רוצה לעבור החל ממחר לסדרת הדשנים של אדבנס נוטריינטס שראיתי שהמשתמש Jacky מאוד ממליץ עליהם. גם קראתי עליהם בעצמי ואני מבין שבעזרתם אין צורך לדאוג לרמת החומציות במים (כל עוד הם בין 3-8).
    מה אתם אומרים? מה נראה לכם שקורה לחמודה שלי?
    אשמח לעזרתכם,
    תודה מראש. 1.jpg 2.jpg 3.jpg

2. or sehemesh

or sehemesh קנאביסט

לייקים:
    0
    כל כמה זמן אתה מדשן ?
    מה המרחק של הצמח מהמנורה?

3. Sensimilla

Sensimilla קנאביסט

לייקים:
    43
    שלום, העציץ נראה בסדר.
    root juice נועד לשבועיים הראשונים בעיקר ואתה יכול להפסיק להשתמש בו. מה כולל מיקס האדמה שלך עם קומפוסט או ללא? איך אתה מדשן? נראה כמו תחילת הדרך של חוסר באשלגן / מגנזיום למרות שאם אתה מדשן עם גרו לא אמורה להיות לך בעיה עם אשלגן אלא אם כן שיחקת בחומציות באדמה כשהיית בודק במקרה גם מוריד/ מעלה?. או שאתה נותן מינון נמוך מידי מהגרו, בשלב שלך אתה רק אמור להתחיל לדשן 0.5-1.0/ml אמור לעבוד מעולה. אם שללת את זה גם אז ככל הנראה מגנזיום אשמח לראות תמונה יותר מקרוב של העלה הימיני הכי תחתון לא רואים ברור אבל נראה כאילו ירוק בהיר בין הורידים של העלה זה השלב שבו הצמח מעלה מגנזיום לתפרחת החדשה ושואב מהעלים הישנים ולכן הייתי חושב מגנזיום בגלל שזה גם נפוץ עם ביוביז. אם ברשותך אלגאמיק תוכל לנסות לבצע ריסוס עלוותי, או ש מינון קטן מאוד של מלח אפסום יכול לעזור, לא כתבת מה במיקס האדמה אבל אם שללת שהיא מדושנת תוכל להוסיף שכבה של קומפוסט להשקות ולהרגע. אבל תחכה לשמוע עוד דעות מהחברים בפורום. תנסה לשתף כמה שיותר פרטים על מנת שאנשים יוכלו לעזור לך במיוחד מה איך כמה ובאיזה תדירות אתה מדשן.

#3 Sensimilla, ‏12/10/14
    נערך לאחרונה ב: ‏12/10/14
  4. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    הצמח נראה בסדר גמור.
    לא הייתי דואג לגביו יותר מידי.
    אבל אולי כדאי להוסיף מעט קומפוסט לשכבה העליונה של מצע הגידול ולהשקות. רק ליתר ביטחון.

5. פלוניאלמוני

פלוניאלמוני חבר חדש

לייקים:
    0
    בעיה קשה חברים..
    היום בדקתי ונראה לי שהיפות שלי הפכו בעצם ל"יפים שלי"... כבר זיהיתי על שלושת החמודות את הסימנים של נקביות.. הכל היה שיערות יפות שיוצאות מבתי השחי של הצמח ולא היה אפילו לא זרע אחד/ביצה/וכו'.
    אממה, היום הסתכלתי עליהם שוב ונראה כאילו השיערות הלבנות (שמוכיחות לך שהצמח הוא נקבה) יוצאות מתוך כדורים קטנים כאלה.. הכוונה היא לכדורים יחסית קטנים, לא נראה בגודל של זרע של זכר..
    האם זו הוכחה שהצמחים שלי עברו שינוי מין???
    הייתי מעלה תמונות אבל אין לי מצלמה מספיק טובה בשביל לצלם מקרוב והכל פשוט יוצא מטושטש. חיפשתי תמונות באינטרנט ואני מצליח לראות רק תמונות של צמחים "נקבות" או "זכרים". לא ראיתי תמונה שמראה מצב כמו שיש אצלי. שיערות לבנות של נקבות שיוצאות מתוך כדור קטן.
    מישהו יודע מה קורה כאן? האם ככל הנראה היפות שלי הן כעת ליידי בוייז?!
    אשמח לעזרה.

6. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    לא ניתן לדעת מהתיאור שלך בלבד.
    חייבים תמונה.

7. גנג'יאל

גנג'יאל קנאביסט

לייקים:
    63
    אם מה"כדורים" יוצאות שיערות לבנות אתה יכול להיות רגוע. זאת נקבה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!