1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

התייעצות קלה

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י אדון_פופיבאהטול, ‏20/9/19.

1. אדון_פופיבאהטול

לייקים:
    0
    היי זרקנו בחצר כמה זרעים לפני יותר מחצי שנה והיום כבר אנחנו אחרי ייבוש ויישון, לא השקענו מחשבה רבה בגידול ויצא חומר סביר מינוס (יש פה ושם באצים אבל זה יותר בכיוון של חוטים שיש עליהם את האבקנים). רציתי לדעת מה ניתן לעשות עם חומר שהוא לא מעולה ובכל זאת להוציא את המיטב ממנו. אשמח להצעות תודה.

2. מה קרה קרה משהו

לייקים:
    19
    אפשר לנסות למצות אותו, אולי לשמן או משהו

3. הארון

הארון חבר חדש

לייקים:
    11
    חשיש, שמן, דאבים, הכל הולך.
    תלוי כמה זמן יש לך...
    דאב פשוט לדוגמא אתה יכול לעשות בכמה דקות, קח גרם, שים בנייר אפיה וקפל לחצי,
    ותלחץ אותו טוב עם מחליק חשמלי, תוציא את הפרח ותגרוף את השמן ותהנה.
    אם אתה רוצה להשקיע יותר אז קנה שקיות מיצוי או איזה קופסאת סינון עם רשת(מוכרים את שניהם בחנויות סטלנים\גידול, וגם ב-EBAY יש), ותעשה חשיש טוב, אם אתה בכלל בכלל בכלל רוצה להשקיע אז תתחיל ליישן את האבקנים, ותעשה טמפל בול, זה הבוטיק של הבוטיק.
    וכמובן שמן RSO אם יש לך כיוון לספירט 96-98%....
    אני יכול לחפור לך עוד כי אני דיי חננה של זה, אבל הבנת את הרעיון, גם אם יש לך חשאב אתה תמיד יכול להוציא ממנו משהו טוב, הבעיה היא לרובנו שבדרך כלל נתקעים עם 5-10ג' של חשאב ואין הרבה מה לעשות איתו, אבל מכיוון שכנראה שיש לך כמות נחמדה הייתי עושה עם זה משהו...
    בהצלחה, שלח לי בפרטי אם אתה רוצה עזרה במשהו.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!